Schleich 42475 Veľký záchranný automobil pre zvieratá

Kód: SCHL42475
€65
Skladom predajňa (2 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia
Schleich 42475 Veľký záchranný automobil pre zvieratá

Detailné informácie

Podrobný popis

Správca parku Tom a jeho kamarát permoník Ted idú spoločne vo veľkom záchrannom vozidle pre zvieratá Schleich®Wild Life na svoju prvú spoločnú misiu.

Na Safari nájdu Tom a Ted levicu, ktorá musí byť urgentne ošetrená. Tom a Ted teda spustia ošetrovaciu kabínu auta na zem. Teraz je možné začať s ošetrením, pretože auto je na to perfektne vybavené.

Obväzy a stetoskop má ranger Tom stále po ruke. Po ošetrení bude levica preložená do transportného boxu. Žeriav najskôr vytiahne kabínu späť hore a následne je možné na auto pripevniť transportný box. Tom a Ted vypustia levicu pri veľkom vodnom zdroji. Tam sa zotaví!

Funkcia veľkého nákladného automobilu: otočný žeriav, snímateľný kontajner, zabudovaná nákladná rampa, lanový navijak s flexibilnou montážou a klietku je možné uložiť do nákladného auta.

Schleich® figúrky sú všetky modelované v najjemnejšom detaile, láskyplne maľované a povzbudzujú deti k tomu, aby sa hrali a zároveň sa učili.

  • Sada obsahuje: 1x lev, 1x permoník, 1x správcu parku, 1x žeriav s lanovým navijakom, 1x klietku, 1x nákladné auto, 1x rebrík, 1x kontajner, 1x stetoskop, 1x obväz.
  • Rozmer balenia: 39 x 23 x 11 cm.
  • Vek: 3-8

Dodatočné parametre

Kategória: Zvieratká
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.33 kg
Baterie (ANO/NE): NE
Hĺbka: 11
Hmotnosť: 1.33
Magnet: NE
Návod: ANO
Pohlavie: Unisex
Šírka: 39
Uvedenie na trh: 2019
Vek do: 99
Vek od: 3y+
Výška: 23

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: