PLAYMOBIL 70450 Výučba jazdy na koni

Kód: PLAY70450
€29,40
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Jazdecký inštruktor učí princeznú elegantne jazdiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jazdecký inštruktor učí princeznú elegantne jazdiť. Na bočnom sedle môže jazdiť aj princezná v sukni.
Stajňa a samozrejme koňa, to je svet Piny. Tu sa cítia pohodlne a radšej trávia celý deň so svojimi milovanými zvieratami. Ako kráľovská jazdecká inštruktorka učí princeznej jazdiť a učí ich všetkému dôležitému o starostlivosti o kone a správnom zaobchádzaní s pyšnými štvornohými priateľmi. Skutočná princezná samozrejme jazdí na bočnom sedle, ale to môže byť výzva. Ani ťažké prípady však pre Pinu nie sú problémom, vždy nájde riešenie.

Herná sada obsahuje figúrky PLAYMOBIL Pina a kráľ, dva kone a vtáka, stabilné prvky a zásuvkovú skrinku, do ktorej je možné uložiť drobné súčasti. Sada obsahuje aj jazdecké prilby a sedlo, rovnako ako nové dámske sedlo, cez ktoré môžu postavy so sukňami jazdiť na koňoch.

Postavy: 1 princezná, 1 jazdecký inštruktor

Zvieratá: 2 kone, 1 vták

Príslušenstvo: 1 stabilný prvok so zásuvkou a ploty, 2 živé ploty z ruží, 2 biče, 2 jazdecké prilby, 1 koruna koňa, 2 sedlové deky, 2 sedlá, 2 dámske sedlá, 2 opraty, 2 ohlávky, 1 sada konských doplnkov (6 kusov), 1 obručová sukňa s kvetinami, 1 prsteň do vlasov, 1 klobúk s perím, 4 mašle na klope, 1 pár manžiet na ruky, 1 váza na kvety, 7 ruží, 1 kanva, 1 kôš, 1 kytica s kvetinovým papierom, 1 záhradnícke nožnice, 1 Kýbel, 2 mrkva, 2 jablká, 1 kôš s trávou, 1 stojan na kŕmenie, 1 nádoba, 1 zväzok obilia, 1 balík slamy

Rozmery: 28 x 8 x 15 cm (DxHxV).

NOVINKA 2020

Dodatočné parametre

Kategória: Princess
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: