LEGO® Toy Story 10770 Buzz a Woody na púti

Kód: LEGO10770
€62,40
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia

Táto akčná sada je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre predškolákov a menšie deti. Obsahuje farebnú karnevalovú strelnicu s veľkou ceduľou a laserovým delom, ak tomu navyše začiatočnícku podložku, ktorá umožní aj tým, ktorí stavajú prvýkrát, vychutnať si radosť zo stavania budov, vozidiel a ďalších modelov na vlastnú päsť. Táto zábavná predškolská stavebnica tiež obsahuje rotujúcu atrakciu Terrorantulus s nastaviteľnými ramenami, 2 búracie autíčka s podvozkom pre začiatočníkov a obchod so zmrzlinou s pokladňou, stolom, lavičkami a ceduľou.

Súčasťou je jednoduchý sprievodca na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu malému návštevníkovi karnevalu porozumieť účelu jednotlivých stavebných krokov a rozvíjať predstavivosť a dôveru vo vlastné staviteľské schopnosti v známom prostredí Príbehu hračiek.

Obsahuje minifigúrky Woodyho, Buzzu Rakeťáka a Pastierky, ak tomu navyše LEGO® figúrky Duckyho a Bunnyho.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vezmite svoje dieťa na karneval z filmu Toy Story 4 s Bunnym, Woodym a Buzz Rakeťákom!

Podeľte sa s vašim dieťaťom o nadšenie a radosť z karnevalu s touto LEGO® 4+ sadou 10770 Buzz a Woody na púti z filmu Príbeh hračiek od Disney•Pixar!

Táto akčná sada je špeciálne navrhnutá tak, aby bola zábavná a jednoduchá pre predškolákov a menšie deti. Obsahuje farebnú karnevalovú strelnicu s veľkou ceduľou a laserovým delom, ak tomu navyše začiatočnícku podložku, ktorá umožní aj tým, ktorí stavajú prvýkrát, vychutnať si radosť zo stavania budov, vozidiel a ďalších modelov na vlastnú päsť. Táto zábavná predškolská stavebnica tiež obsahuje rotujúcu atrakciu Terrorantulus s nastaviteľnými ramenami, 2 búracie autíčka s podvozkom pre začiatočníkov a obchod so zmrzlinou s pokladňou, stolom, lavičkami a ceduľou. Súčasťou je jednoduchý sprievodca na stavanie a hranie, ktorý pomôže vášmu malému návštevníkovi karnevalu porozumieť účelu jednotlivých stavebných krokov a rozvíjať predstavivosť a dôveru vo vlastné staviteľské schopnosti v známom prostredí Príbehu hračiek. Obsahuje minifigúrky Woodyho, Buzz Rakeťáka a Pastierky, ak tomu navyše LEGO® figúrky Duckyho a Bunnyho.

 • Sady LEGO® 4+ sú špeciálne navrhnuté tak, aby boli pre malých staviteľov zábavné a jednoduché a pomohli im rozvíjať dôveru vo vlastné schopnosti skrze jednoduché stavebné kroky. Ideálne na zoznámenie sa s LEGO stavebnicami.
 • Obsahuje 3 minifigúrky z Príbehu hračiek: Woodyho, Buzz Rakeťáka a Pastierku, ak tomu navyše LEGO® postavy Duckyho a Bunnyho.
 • Obsahuje karnevalovú strelnicu, zdobené rakety, ktoré je možné zostreliť a oddeliť, funkčné delo, ak tomu navyše začiatočnícku podložku a zdobenú dosku na stenu, ktorá umožní vášmu dieťaťu rýchlo začať stavať a hrať sa s LEGO® kockami v zábavnom svete Príbehu hračiek od Disney Pixar. Obsahuje aj obchod so zmrzlinou vrátane pokladne, stola a lavičiek.
 • Táto roztomilá sada tiež obsahuje atrakciu Terrorantulus, ktorá sa otáča a má nastaviteľné ramená, ak tomu navyše 2 búracie autíčka s podvozkom pre začiatočníkov.
 • Medzi doplnkami nájdeš 6 výstupkov, bedňu, 3 zdobené rakety, veľkú zmrzlinu, 2 malé zmrzliny, zmrzlinový pohár, lyžicu na zmrzlinu, vedierko a pastiersku palicu Pastierky.
 • Pomôžte vášmu dieťaťu prehrávať si vzrušujúce scény z Príbehu hračiek alebo si vymýšľať vlastné príbehy.
 • LEGO® sady 4+ predstavujú deťom svet filmových hrdinov, známych televíznych postáv a hrdinov všedného dňa.
 • LEGO® sady 4+ bývali predtým označované ako LEGO Juniors a je možné ich kombinovať so všetkými ostatnými LEGO stavebnicami.
 • Táto kreatívna súprava z filmu Toy Story 4 predstavujte ideálny darček pre predškolákov a menšie deti.
 • Karnevalová strelnica meria cez 10 cm na výšku, 12 cm na šírku a 3 cm do hĺbky.
 • Búracie autíčka meria cez 9 cm na výšku, 3 cm na dĺžku a 3 cm na šírku.
 • Stánok so zmrzlinou meria cez 11 cm na výšku, 6 cm na šírku a 8 cm do hĺbky.
 • Atrakcia Terrorantulus meria cez 8 cm na výšku, 19 cm na šírku a 19 cm do hĺbky.

Počet dielikov: 230

Počet minifigúrok: 3 + figúrky Ducky a Bunny

Vek: 4+

Vydané: August 2019

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Toy Story
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: