LEGO Technic 42111 Domov Dodge Charger

Kód: LEGO42111
€163,10
Skladom predajňa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Doprajte fanúšikom filmovej série Rýchlo a zbesilo porciu pretekárskeho vzrušenia a nechajte ich postaviť si Domov Dodge Charger od LEGO® Technic.

Model bol inšpirovaný kultovým autom 1970 Dodge Charger R/T a je plný autentických detailov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doprajte fanúšikom filmovej série Rýchlo a zbesilo porciu pretekárskeho vzrušenia a nechajte ich postaviť si Domov Dodge Charger od LEGO® Technic.

Model bol inšpirovaný kultovým autom 1970 Dodge Charger R/T a je plný autentických detailov.

Otváracia kapota ukrýva LEGO verziu ikonického motora V8. Z ďalších úžasných prvkov môžeme menovať napríklad pohyblivé piesty, odpruženie, systém riadenia a ikonické dúchadlo. V kufri nájdete dokonca fľaše dusíka, ktoré Domovi v nebezpečných naháňačkách prepožičia nedostihnuteľnú rýchlosť. Presne ako v skutočnosti! Deti vo veku od 10 rokov si stavanie vlastnej repliky slávneho vozidla Dominica Toretta doslova zamilujú. A keď bude váš Dodge Charger hotový, užijete si s ním veľa zábavy pri prehrávaní slávnych scén z Rýchlo a zbesilo alebo organizovaní vlastných adrenalínových pouličných pretekov s kamarátmi v izbe. Úžasná stavebnica pre kreatívne hranie Rad LEGO Technic prináša pokročilé stavebnice pre fanúšikov, ktorí sa cítia na náročnejšiu staviteľskú výzvu.

  • Inšpirujte fanúšikov k prehrávaniu ich obľúbených scény z filmov Rýchlo a zbesilo s týmto úžasným modelom slávneho Domova vozidla Dodge Charger od LEGO® Technic (42111).
  • Súprava obsahuje 1077 dielikov a predstavuje tak zábavnú výzvu pre deti a fanúšikov, ktorí milujú modely áut. Verná replika pôvodného vozidla 1970 Dodge Charger R/T prekvapí množstvom realistických doplnkov.
  • Vďaka autentickým prvkom, vrátane pohyblivých piestov, odpruženia, systému riadenia a dúchadla, sa fanúšikovia budú cítiť, ako by šoférovali skutočné auto. Po pretekoch si fanúšikovia môžu model vystaviť v ikonickej polohe na zadných kolesách.
  • Zháňate skvelý vianočný darček pre deti vo veku od 10 rokov alebo dospelých, ktorí milujú autá? Skvelá voľba. Stavebnica fanúšikom umožní postaviť si model Domova auta so všetkými parádnymi vychytávkami. A keď bude hotový, šliapnu na to pri prehrávaní pretekov ako z filmov Rýchlo a zbesilo.
  • Model auta meria cez 39 cm na dĺžku, 16 cm na šírku a 11 cm na výšku a má tak ideálnu veľkosť na vzrušujúce dobrodružstvo vo veľkej rýchlosti. Malí stavitelia môžu model umiestniť na výstavku v polohe na zadných kolesách a pochváliť sa kamarátom.
  • Súčasťou je tlačený návod, ktorý pomôže malým staviteľom začať.
  • Uveďte malé deti do sveta zábavného stavania so sadami LEGO® Technic. Vďaka parádnemu dizajnu a úžasným funkciám pokračuje zábava dlho po tom, čo model zostavíte.
  • Stavebnice LEGO® Technic spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy a vždy sa dajú ľahko spojiť a rozpojiť.
  • Stavebnice od LEGO® Technic sú dôkladne testované, aby sa zaistilo, že každá z nich spĺňa tie najvyššie globálne štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 1077

Vek: 10+

Novinka 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.64 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 1.635 kg
Krajina původu: HU
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 10 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: