LEGO Technic 42110 Land Rover Defender

Kód: LEGO42110
€328,50
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Žasni nad prvotriednym konštruktérstvom so stavebnicou 42110 LEGO® Technic Land Rover Defender. Pôsobivý LEGO model vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Land Rover vystihuje rafinovanosť vozidla s jeho čistými a modernými krivkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pôsobivý LEGO model vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Land Rover vystihuje rafinovanosť vozidla s jeho čistými a modernými krivkami.

Si pripravený pozdvihnúť zážitok z hrania s LEGO® súpravami na novú úroveň?

Súčasťou stavebnice sú aj originálnymi ráfikmi a terénne pneumatiky, a navyše množstvo ďalších realistických prvkov a funkcií. Otváracie dvere umožňujú prístup do prepracovaného interiéru s funkčným volantom, podrobnou palubnou doskou a prevodovou sústavou s 2 pákami pre vysoký alebo nízky prevodový pomer a radiacou pákou – prevodový systém je novinkou pre október 2019 a jedná sa o doteraz najdômyselnejšiu prevodovku LEGO Technic! Vnútri vozidla sú výklopné zadné sedadlá, za ktorými sa 4 rýchlostnú sekvenčnú prevodovku ukrýva. Model však ponúka aj množstvo ďalších detailov. Úchvatná replika sa chváli 6 valcovým motorom s pohyblivými piestami pod kapotou, funkčným pohonom na všetky kolesá s 3 diferenciálmi, nezávislými tlmičmi na oboch nápravách a funkčným navijakom! Dokonca môžeš otvoriť zadné dvierka otočením rezervného kolesa. Stavebnica je náročnejšia, ale o to skvelejší staviteľský zážitok prináša. Odnímateľný strešný nosič s boxom, cestovný kufor a vyslobodzovacie podložky sú potom len čerešničkou na torte. Ideálny darček pre všetkých fanúšikov Land Roveru a zberateľov modelov áut.

 • Model s autenticky tvarovanou karosériou s emblémami značky Land Rover je dodávaný s originálnymi ráfikmi a terénnymi pneumatikami, odnímateľným strešným nosičom s boxom, cestovným kufrom, rebríkom a vyslobodzovacími podložkami. K tomu všetkému je možné otvoriť dvere, kapotu a zadné dvere, ktorými sa dostaneš do prepracovaného interiéru.
 • Funkcie modelu zahŕňajú 4 rýchlostnú sekvenčnú prevodovku, pohon na všetky kolesá s 3 diferenciálmi, nezávislé tlmiče na oboch nápravách, detailný 6 valcový motor a funkčný navijak.
 • Súčasťou interiéru je detailná palubová doska, funkčný volant a výklopné zadné sedadlá, ktoré ukrývajú 4 rýchlostnú sekvenčnú prevodovku.
 • Prevodový systém s 2 pákami pre vysoký alebo nízky prevodový pomer a radiacou pákou – systém je novinkou pre október 2019 a je doposiaľ najdômyselnejšou prevodovkou LEGO Technic!
 • Vychutnaj si autentickú kombináciu olivovo zelenej, šedej a čiernej farby.
 • Zdvihni kapotu a prezri si dômyselný 6 valcový motor s pohyblivými piestami.
 • Otvor dvierka pre prístup k detailnému interiéru.
 • Otvor zadné dvere otočením rezervného kolesa.
 • Súčasťou je niekoľko autentických nálepiek.
 • Táto stavebnica LEGO® Technic je navrhnutá tak, aby ti poskytla úžasné staviteľské zážitky.
 • Táto sada obsahuje viac ako 2500 dielikov.
 • Land Rover Defender meria cez 22 cm na výšku, 42 cm na dĺžku a 20 cm na šírku.

Počet dielikov: 2573

Vek: 11+

Novinka október 2019

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.41 kg
Balení: krabice
Hmotnosť: 3.406 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Vek od: 11 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: