LEGO Technic 42105 Katamarán

Kód: LEGO42105
€70,20
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Tento model od LEGO Technic prvýkrát v histórii skutočne pláva na vode! Milovníci plachetníc sa tak môžu učiť hrou.

Pozrite sa, ako fungujú plachty. Alebo ako prietrže zaisťujú maximálnu stabilitu a kormidlo udáva smer.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento model od LEGO Technic prvýkrát v histórii skutočne pláva na vode! Milovníci plachetníc sa tak môžu učiť hrou.

Pozrite sa, ako fungujú plachty. Alebo ako prietrže zaisťujú maximálnu stabilitu a kormidlo udáva smer.

Tento model klasického katamaránu s 2 trupmi je fantastickou nápodobou skutočnej predlohy. Naučte sa stavať a plachtiť s touto úžasnou loďou Stavajte… hrajte sa… prestavujte… vystavujte svoje modely… S touto technickou LEGO hračkou budú mať deti stále čo objavovať. Užite si zábavu pri stavaní katamaránu inšpirovaného skutočnými závodnými člnmi. Potom napustite vaňu, položte ho na vodnú hladinu a vydajte sa na dobrodružnú plavbu. Až budete hotoví, prestavte katamarán na závodný motorový čln.

Pokiaľ hľadáte modely lodí, ktoré skutočne plávajú na vode, je pre vás táto sada skvelou voľbou. Jedinečné sady a pohlcujúce staviteľské zážitky Sady od LEGO Technic sú ideálne pre LEGO fanúšikov, ktorí hľadajú nové výzvy. Ponúkajú zážitok z pokročilého stavania pre deti a dospelých, ktorí radi získavajú nové schopnosti alebo ich jednoducho baví zostavovanie modelov.

  • Vyplávajte s týmto plávajúcim závodným katamaránom na vodnú hladinu. Model sa vyznačuje množstvom realistických funkcií, medzi ktoré patria 2 plachty, 2 prietrže a kormidlo.
  • Tento model plachetnice 2 v 1 ideálne rozvíja technické zručnosti. Umožňuje deťom stavať, hrať sa a prestavovať a zároveň im ukáže, ako fungujú skutočné lode.
  • Príďte na to, ako ovládať túto rýchlu loď svetovej kvality. Nastavte plachty do správneho uhla a pripravte sa na závod. Zdvíhajte a spúšťajte 2 prietrže, ktoré vám umožnia dosiahnuť maximálnu stabilitu. Potom manévrujte pomocou kormidla.
  • Hľadáte tie najlepšie darčeky pre fanúšikov modelov plavidiel? Táto stavebnica (42105) od LEGO® Technic je skvelou voľbou. Ideálne sa hodí pre LEGO fanúšikov od 8 rokov, ktorí hľadajú novú výzvu, alebo pre všetkých nadšených plavcov.
  • S týmto modelom plachetnice sa dá ľahko hrať aj vo vani. Meria cez 32 cm na dĺžku, 22 cm na šírku a 44 cm na výšku (od spodnej časti kormidla po vrchnú časť sťažňa).
  • Na čo batérie, keď máte plachty? Tento LEGO® katamarán sa bez nich v pohode zaobíde! Je poháňaný predstavivosťou, takže žiadne batérie nie sú potrebné.
  • Na nič nečakajte a pustite sa do stavania s kompletnými pokynmi pre tento katamarán, ktoré nájdete priamo v krabici. Ste pripravení postaviť závodný motorový čln? Ďalšie pokyny k nemu nájdete na internete.
  • S týmito plastovými modelmi od LEGO® Technic môžu fanúšikovia LEGO® sád objaviť úplne nový svet zábavného stavania. Vďaka parádnemu dizajnu a realistickým funkciám pokračuje akcia dlho po tom, čo model zostavíte.
  • LEGO® kocky sú navrhnuté tak, aby vždy spĺňali tie najvyššie odborové štandardy. Stavebnice od LEGO® Technic sú konzistentné, kompatibilné a umožňujú ľahké spájanie.
  • LEGO® Technic dieliky prechádzajú náročnými testami, aby sa zaistilo, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 404

Vek: 8+

Novinka Január 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.82 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.815 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 8 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: