LEGO Technic 42102 Mini CLAAS XERION

Kód: LEGO42102
€36,70
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Malí nadšenci do poľnohospodárskych strojov si zamilujú túto sadu s traktorom (42102) Mini CLAAS XERION od LEGO® Technic.

Tento model vyvinutý v spolupráci so svetoznámym výrobcom traktorov CLAAS sa vyznačuje kultovou kombináciou zelenej, červenej a šedej farby rovnako ako skutočný traktor CLAAS XERION.

Tento cool model traktora vyniká aj svojou funkčnosťou, takže sa s ním deti naozaj vyhrajú. Malý traktor s výraznými funkciami. Tento model traktora s funkčným riadením ponúka aj otočnú kosačku poháňanú kolesami. Deti môžu zdvíhať a spúšťať radlicu ako v skutočnosti. Je čas zberu? Žiadny problém! Tento model 2 v 1 je možné prestavať na kombajn, takže zábava neberie konca. Hrajte sa a učte sa so stavebnicami od LEGO Technic Viete o nadšenom staviteľovi, ktorý je pripravený na novú výzvu? Sady od LEGO Technic sú skvelou voľbou. Okrem tlačených pokynov je súčasťou tejto LEGO sady s traktorom aj návod Instructions PLUS, s ktorým bude stavanie ešte zábavnejšie. Tento návod je k dispozícii v rámci aplikácie LEGO Life pre chytré telefóny a tablety a ponúka nástroje približovania a otáčania, ktoré deťom pomôžu pri nezávislom zostavovaní LEGO modelov.

 • Stavajte, hrajte sa a prestavujte. S týmto traktorom (42102) Mini CLAAS XERION od LEGO® Technic budú mať deti stále čo objavovať. Super darček pre chlapcov a dievčatá, ktorí milujú modely poľnohospodárskych traktorov.
 • Prestavajte model na kombajn a užite si ešte viac zábavy.
 • Vďaka funkčnému riadeniu a rotujúcej kosačke poháňané kolesami získajú deti povedomie o poľnohospodárskej technike a budú si môcť vymýšľať vlastné malé dobrodružstvá s traktorom.
 • Deti majú možnosť postaviť si traktor Mini CLAAS XERION a vyskúšať si prácu na farme. Následne je možné model pretvoriť na parádny kombajn a pokračovať v hraní.
 • Klasický traktor Mini CLAAS XERION navrhnutý pre fanúšikov poľnohospodárskych strojov a nadšených staviteľov predstavuje vhodný darček pre chlapcov a dievčatá od 7 rokov.
 • Tento malý traktor, ktorý meria cez 14 cm na dĺžku, 7 cm na výšku a 8 cm na šírku, má ideálnu veľkosť pre dobrodružné hranie. Keď si ho vystavíte s ostatnými modelmi poľnohospodárskych strojov, bude vyzerať skvele.
 • Nemôže sa vaše dieťa dočkať, až si postaví vlastný miniatúrny model traktora? To je skvelá správa! Tento model traktora nepotrebuje batérie, takže hraniu nestojí nič v ceste.
 • Pokyny k tejto stavebnici s traktorom nájdete priamo v krabici. Návod ku kombajnu je k dispozícii online. Môžete si tiež stiahnuť digitálne pokyny Instructions PLUS z aplikácie LEGO Life a oživiť proces stavania.
 • Otvorte mladým fanúšikom LEGO® sád úplne nový svet zábavného stavania s radom LEGO Technic. Vďaka realistickému dizajnu a úžasným funkciám pokračuje zábava dlho po tom, čo model zostavíte.
 • Plastové modely od LEGO® Technic spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a umožňujú ľahké spájanie.
 • Plastové modely od LEGO® Technic sú dôkladne testované, aby sme zaistili, že každá z týchto jedinečných stavebníc spĺňa tie najvyššie globálne štandardy bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 130

Vek: 7 +

Novinka 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.17 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.17 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 7 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: