LEGO Technic 42101 Bugina

Kód: LEGO42101
€22
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

S touto super stavebnicou (42101) Bugina od LEGO® Technic sa deti môžu tešiť na dvojnásobnú porciu zábavy.

Umožnite deťom popustiť uzdu ich fantázii, až sa budú preháňať medzi dunami vo svojej bugine. A to rozhodne nie je všetko! Buginu je možné ľahko prestavať na elegantné pretekárske auto, čo deťom prináša ďalšie dobrodružstvo. 

LEGO sada, s ktorou je čo objavovať Parádna farebná kombinácia? Splnené! Nálepky v tvare lebky? Splnené! Funkčné riadenie a tlmiče? Samozrejme! Pokiaľ hľadáte akčnú sadu plnú funkcií, ktorú si deti zamilujú, je pre vás táto úžasná sada tým pravým. Stavebnice, ktoré deťom pomáhajú s rozvojom nových zručností Stavebnice od LEGO Technic sú ideálne pre LEGO fanúšikov pripravených na novú výzvu. Tieto vozidlá vyzerajú a správajú sa rovnako ako ich skutočné predlohy, takže sa deti budú nadšene hrať so svojimi výtvormi. Súčasťou každej sady sú tlačené pokyny. Okrem nich je tu ale aj nový spôsob, ako postaviť tento model, a síce návod Instructions PLUS dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life. Táto interaktívna príručka ponúka zobrazovacie nástroje približovania a otáčania, ktoré pomôžu postaviť tento parádny technický model aj menším deťom. 

  • Je tu zábavná staviteľská výzva pre deti, ktoré milujú závodné modely! Postavte buginu a vydajte sa za dobrodružstvom do terénu. Potom ju prerobte na pretekárske auto a užite si ešte viac zábavy pri stavaní a hraní. 
  • Táto akčná sada (42101) s funkčným tlmením a riadením prináša zaujímavú staviteľskú výzvu. Rozvíja schopnosti riešenia problémov a ponúka množstvo príležitostí na tvorivé hranie. 
  • Dizajn 2 v 1 znamená dvojnásobnú porciu zábavy. Deti si môžu postaviť buginu a potom model prerobiť na elegantné pretekárske auto. Až deti svoj výtvor dokončia, môžu sa s ním hrať buď samostatne, alebo spolu s ostatnými zostaviteľnými modelmi.
  • Deti, ktoré milujú akčné modely, si s touto buginou užijú hromadu zábavy pri stavaní a hraní. Táto vzdelávacia technická hračka predstavuje skvelý LEGO darček pre chlapcov a dievčatá od 7 rokov, ktorí milujú závodné modely. 
  • V zostavenom stave meria model buginy cez 13 cm na dĺžku, 7 cm na výšku a 7 cm na šírku. Ide teda o ideálnu hračku, ktorá zároveň predstavuje vynikajúci prírastok do akejkoľvek zbierky áut.
  • Tento model buginy sa zaobíde bez batérií. Zábava môže začať ihneď a nikdy sa nezastaví.
  • Súčasťou buginy sú tlačené pokyny. Návod k závodnému autu je k dispozícii online vo formáte PDF. Súčasťou tejto sady sú aj pokyny Instructions PLUS, ktoré nájdete v bezplatnej aplikácii LEGO® Life.
  • Stavebnice od LEGO® Technic sú ideálne pre deti, ktoré rady stavajú a sú pripravené na novú výzvu. Svet LEGO Technic, ktorý ponúka široký rad stavebníc, sa teší značnej obľube ako u detí, tak u dospelých. 
  • Plastové LEGO® modely spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy. Sú konzistentné, kompatibilné a umožňujú ľahké spájanie – a je to tak už od roku 1958. 
  • LEGO® Technic dieliky prechádzajú čo najprísnejšími testami, aby sa zabezpečilo, že každá zo sád spĺňa tie najvyššie globálne štandardy bezpečnosti a kvality. 

Počet dielikov: 117

Vek: 7 +

Novinka 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.149 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 7 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: