LEGO® Technic 42099 RC Extrémny teréniak 4x4

Kód: LEGO42099
€370,20
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Extrémne terénne vozidlo s pohonom 4×4 od LEGO Technic, ktoré poháňa inteligentný rozbočovač s 3 motormi, sa ovláda pomocou intuitívnej aplikácie LEGO TECHNIC CONTROL+.

Výsledkom použitia sofistikovaného technologického riešenia vo forme aplikácie sú dokonale presné pohyby a funkcie, ktoré prinášajú skutočný herný zážitok doplnený o autentické zvukové efekty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objav nový štýl zábavy s extrémnym teréniakom 4x4 s diaľkovým ovládaním prostredníctvom aplikácie!

Si pripravený pozdvihnúť zážitok z hrania s LEGO® súpravami na novú úroveň?

Extrémne terénne vozidlo s pohonom 4×4 od LEGO Technic, ktoré poháňa inteligentný rozbočovač s 3 motormi, sa ovláda pomocou intuitívnej aplikácie LEGO TECHNIC CONTROL+. Výsledkom použitia sofistikovaného technologického riešenia vo forme aplikácie sú dokonale presné pohyby a funkcie, ktoré prinášajú skutočný herný zážitok doplnený o autentické zvukové efekty. Užívatelia si môžu vybrať z niekoľkých verzií riadiacej obrazovky a jazdiť dopredu a dozadu, zatáčať, zrýchľovať a brzdiť a obchádzať prekážky. Vďaka aplikácii máš v reálnom čase k dispozícii informácie o rýchlosti a naklonení alebo môžeš otestovať svoje zručnosti v rade výziev úloh. Tento robustný, aplikáciou ovládaný model vozidla 4x4 ponúka nezávislé nastaviteľné odpruženie, ohromné kolesá s masívnymi pneumatikami a štýlové farebné prevedenie s detailne spracovanými samolepkami. Komplexné technické a technologické spracovanie predstaví LEGO staviteľom pokročilé prvky a zároveň rozvíja reakčnú dobu, kognitívne myslenie a schopnosť kreatívne riešiť problémy.

 • Tento parádny model teréniaku sa ovláda prostredníctvom aplikácie LEGO® TECHNIC CONTROL+ a je poháňaný šikovným rozbočovačom Smart Hub s dvoma motormi veľkosti XL a jedným motorom veľkosti L. Vďaka tomu ponúka chytľavý herný zážitok, autentické pohyby a hodiny zábavy.
 • LEGO® model terénneho vozidla ovládaný aplikáciou prostredníctvom chytrého zariadenia s 3 možnosťami voľby obrazovky.
 • Zoznam kompatibilných chytrých zariadení nájdeš na stránkach LEGO.cz/devicecheck.
 • Multifunkčné ovládanie: Jazdi dopredu a dozadu, zatáčaj, zrýchľuj a brzdi, obchádzaj prekážky, používaj parádne zvukové efekty a maj všetko pod kontrolou vďaka ukazovateľom rýchlosti a náklonu.
 • Ovládanie jedným dotykom: Nakresli prstom na obrazovku trajektóriu jazdy a sleduj model 4x4, ako daný manéver vykoná.
 • Výzvy a odmeny: Plň výzvy a úlohy a získaj odmeny v podobe odznakov.
 • Robustný, aplikáciou ovládaný LEGO® teréniak s nezávislým nastaviteľným odpružením a obrovskými kolesami s masívnymi pneumatikami.
 • Smart Hub ponúka pripojenie prostredníctvom technológie Bluetooth Low Energy (BLE), aktivačné tlačidlo, šesťosový senzor (3 gyroskopické a 3 akcelerometrické) a 4 porty na pripojenie.
 • Aplikácia LEGO® TECHNIC CONTROL+ je k dispozícii na stiahnutie z App Store alebo Google Play. Než sa na stránky prihlásiš, spýtaj sa svojich rodičov alebo zákonných zástupcov.
 • Tento diaľkovo ovládaný model vyžaduje batérie (nie sú súčasťou balenia). Informácie o type a množstve batérií sú uvedené na obale výrobku.
 • Tento zostaviteľný model od LEGO® Technic predstavuje LEGO staviteľom pokročilé technické prvky a zároveň rozvíja reakčnú dobu, kognitívne myslenie a schopnosť kreatívne riešiť problémy.
 • Nie je kompatibilný so systémami pohonných funkcií LEGO® Power Functions.
 • Model extrémneho terénneho vozidla meria cez 19 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 22 cm na šírku.

Počet dielikov: 958

Vek: 11+

Novinka August 2019

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.51 kg
Balení: krabice
Baterie: 6 X AA
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 2.51 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ano
Vek od: 11 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: