LEGO Technic 42078 Mack® nákladiak

Kód: LEGO42078
€440,80
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia
Užívaj si skvelé zážitky a tvor inovatívne stavby s touto úplne výnimočnou 2v1 replikou nákladiaku Mack Anthem z radu LEGO Technic. Tento do najmenšieho detailu prepracovaný model bol vyvinutý v spolupráci s firmou Mack Trucks Inc. Obsahuje celý rad realistických detailov a funkcií. Otvor dvere a objavíš kvalitne vybavenú kabínu vodiča s podrobnou ...

Detailné informácie

Podrobný popis

Preskúmaj špičkové výdobytky techniky a designu s touto autentickou replikou nákladiaku a návesu Mack Anthem z radu LEGO® Technic. Tento model vyvinutý v spolupráci s Mack Trucks Inc. prichádza s celým radom realistických technických detailov a funkcií, vrátane otočnej prednej nápravy, pohonu na zadné kolesá a šesťvalcového radového motora s funkčnými piestami a rotujúcim chladičom. Odpojiteľný náves má výsuvné stabilizačné podpery, funkčné oporné nohy, synchronizované žeriavové ramená s možnosťou bočného nakladania a kontajnery na naloženie s uzamykateľnými dverami. Prístupná kabína vodiča má potom otváracie dvere, nastaviteľné sedadlá, podrobnú prístrojovú dosku, volant, slnečné clony a poschodovú posteľ. Túto pokročilú stavebnú sadu 2v1 zdobí aj ornament buldoga Mack na kapote. Nákladiak sa dá prestavať na detailnú repliku kultového smetiarskeho auta Mack® LR.

 • Obsahuje autenticky navrhnutú karosériu, riadenie prednej nápravy, pohon na zadné kolesá, šesťvalcový radový motor s pohyblivými piestami a otočným chladičom, prepracovanú kabínu vodiča s otváracími dverami, nastaviteľnými sedadlami, volantom, palubnou doskou, slnečnými clonami, poschodovou posteľou a nastaviteľnými.
 • Ďalej obsahuje odpojiteľný náves s výsuvnými stabilizačnými podperami, opornými nohami, synchronizovanými žeriavovými ramenami a kontajnerom s uzamykateľnými dverami.
 • Súčasťou sady sú aj špeciálne ozdobné prvky a logo výrobcu, ak tomu navyše kultový ornament buldoga Mack® na kapote a kolekcia autentických nálepiek.
 • Pozri si pôvodnú farebnú schému so šedou, čiernou, bielou a zelenou farbou.
 • Zájdi s nákladiakom na miesto, spusti oporné nohy, vysuň stabilizačné podpery a pomocou synchronizovaných žeriavových ramien nalož kontajner zo strany na náves.
 • Zdvihni kapotu a odkryt detailný šesťvalcový radový motor s pohyblivými piestami a otočným chladičom.
 • Otvor bočné panely a dostaneš sa do nádrže s palivom.
 • Tento pokročilý skladací model LEGO® Technic je navrhnutý tak, aby ťa vtiahol do hry a priniesol ti obohacujúce zážitky zo stavania.
 • Táto sada obsahuje cez 2 590 dielikov a je vhodná pre deti od 11 do 16 rokov.
 • Model 2v1 - môžeš ho prestavať na repliku kultového smetiarskeho auta Mack LR.
 • Návod na zostavenie Smetiarskeho auta Mack je k dispozícii na LEGO.sk/technic.
 • Nákladiak s návesom značky Mack Anthem meria s vysunutými žeriavovými ramenami a opornými nohami cez 27 cm na výšku, 83 cm na dĺžku a 18 cm na šírku. So zasunutými žeriavovými ramenami a opornými nohami meria na výšku cez 22 cm a na šírku 15 cm.
 • Mack® LR meria so spustenými vidlicami a kontajnerom cez 19 cm na výšku, 58 cm na dĺžku a 17 cm na šírku. So zdvihnutými vidlicami a kontajnerom meria na výšku cez 33 cm.

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: