LEGO Technic 42072 Zelený pretekár

Kód: LEGO42072
€57,10
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia
Naštartuj super rýchly Zelený pretekár od LEGO Technic, ktorý úžasne kombinuje limetkovo zelenú, červenú a šedú farbu so skvelými závodnými samolepkami. Tento cool pretekár má masívny predný nárazník, veľké zadné prítlačné krídlo a široké čierne kolesá s nízkoprofilovými pneumatikami pre tú najlepšiu priľnavosť. Aktivuj výkonný naťahovací motor a zaži naozaj

Detailné informácie

Podrobný popis

Zaži výkon a zrýchlenie tohto super rýchleho Zeleného závodu od LEGO® Technic, ktorý úžasne kombinuje limetkovo zelenú, červenú a šedú farbu so skvelými závodnými samolepkami. Závoďák má masívny predný nárazník, veľké zadné prítlačné krídlo a široké čierne kolesá s nízkoprofilovými pneumatikami. Tento pokročilý model je vybavený naťahovacím motorom a novou funkciou, na ktorú sa môžete tešiť od decembra 2017 - pri náraze motor z auta vyletí! Pre ešte väčšiu porciu zábavy spoj túto sadu dohromady s modelom 42073 Červená bugina a vytvor kombinovaný model červeno-zelenej závodnej buginy.

  • Obsahuje výkonný naťahovací motor, masívny predný nárazník, veľké zadné prítlačné krídlo, široké čierne kolesá s nízkoprofilovými pneumatikami a funkciu vystreľovania motora pri náraze.
  • Perfektná kombinácia limetkovo zelenej, červenej a šedej farby so skvelými závodnými samolepkami.
  • Povolaj do akcie aj model 42073 Červená bugina a závod môže začať!
  • Aktivuj naťahovací motor a zaži skutočnú silu Zeleného závodiaka!
  • K dispozícii už v decembri 2017. Sleduj, ako pri náraze motor z auta vyletí!
  • Tento pokročilý model od LEGO® Technic je navrhnutý tak, aby ťa vtiahol do hry a priniesol ti obohacujúce zážitky zo stavania. Spoj túto sadu dohromady s modelom 42073 Červená bugina a vytvor ešte úžasnejší červeno-zelený model závodnej buginy s dvoma vystreľovacími motormi!
  • Vhodné pre deti od 7 do 14 rokov.
  • Zelený závodiak meria cez 6 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 9 cm na šírku.
  • Kombinovaný model meria cez 9 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 10 cm na šírku.

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: