LEGO Technic 42069 Extrémne dobrodružstvo

Kód: LEGO42069
€318,70
Skladom v eshope (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Zaži vzrušujúce výpravy s terénnym Vozidlom Extreme Adventure. Súčasťou sú štyri nezávislé terénne pásy, fungujúce odpruženie, skutočný navijak, predné riadenie a celý rad ďalších zaujímavých funkcií. Otvor dvere a pozoruj pohyb stúpačky až do spodnej polohy, otoč kľukou a zdvihni tým integrovaný strešný stan, odomkni dvere batožinového priestoru a sprístupni

Detailné informácie

Podrobný popis

Pozri sa na VIDEO :-)

Zaži vzrušujúce výpravy s terénnym Vozidlom Extreme Adventure.

Súčasťou sú štyri nezávislé terénne pásy, fungujúce odpruženie, skutočný navijak, predné riadenie a celý rad ďalších zaujímavých funkcií. Otvor dvere a pozoruj pohyb stúpačky až do spodnej polohy, otoč kľukou a zdvihni tým integrovaný strešný stan, odomkni dvere batožinového priestoru a sprístupni posuvný úložný šuplík s lopatou alebo zdvihni kapotu a odhaľ silný motor V8 s pohyblivými piestami.

Tento pôsobivý model 2 v 1 od LEGO Technic ďalej obsahuje bočnú otváraciu schránku s autolekárničkou a dvoma hasiacimi prístrojmi, strešný nosič s dvoma tmavo zelenými kanistrami na naftu a žlté, čierne a fialové farebné motívy s ozdobnými nálepkami. Prestav tento model a vytvor Mobilné vozidlo!

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Technic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: