LEGO® Super Mario 71360 Dobrodružstvo s Máriom – štartovací set

Kód: LEGO71360
€49,60
Skladom predajňa (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Presvedčte sa s týmto štartovacím setom od LEGO Super Mario™, ako bude LEGO® figúrka Maria reagovať v skutočnom svete! Budujte ďalšie úrovne a pomôžte Mariovi zbierať mince. Točte sa na platforme… ale pozor, nech nespadnete! Preleťte sa na obláčiku. Získajte mince navyše a super hviezdu pomocou kocky s otáznikom. Keď skočíte na Goombu alebo šliapnete Bowserovi Jr. na chrbát, získate mince navyše. Stretnite sa s priateľmi a potom model prestavte, aby ste sa mohli pustiť do nových výziev!

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti sa môžu vďaka tejto stavebnici spojiť so svojou obľúbenou postavou v reálnom svete. Sada obsahuje LEGO figúrku Maria s funkciou okamžitej reakcie prostredníctvom LCD obrazovky a reproduktorov.

Hráči získavajú virtuálne mince na trase medzi štartovým potrubím a cieľovým stĺpikom. Figúrka LEGO Maria sa cestou točí a chodí po mrakoch, skáče na kocky s otáznikom a bojuje s figúrkami Goomby a Bowsera Jr. Kombinujte kocky rôznymi spôsobmi a vytvárajte tak nové úrovne.


Bezplatná aplikácia LEGO Super Mario ponúka v kombinácii s touto stavebnicou možnosť ešte intenzívnejšieho hrania. S nástrojmi približovania a otáčania bude stavanie ešte jednoduchšie. Aplikácia ukazuje aj ďalšie kreatívne spôsoby stavania a hrania a predstavuje bezpečné fórum, kde môžete zdieľať nápady s kamarátmi.


Súpravy od LEGO Super Mario sú vhodné ako pre samostatné hranie, tak pre skupinové klanie. Obľúbená postava sa tak dostáva do reálneho sveta. Tento štartovací set a rozširujúce sady prinášajú neobmedzené výzvy a podporujú schopnosti riešenia problémov.

  • Fanúšikovia sa môžu pustiť do prieskumu zábavnej ríše stavebníc LEGO® Super Mario™ s touto sadou Dobrodružstvo s Máriom – štartovací set (71360), ktorá obsahuje 7 akčných kociek pre interakciu s LEGO figúrkou Maria.
  • LEGO® Mario™ má snímače farieb, ak tomu navyše LCD displej v oblasti očí, pusy a brucha. Vďaka tomu môže zobrazovať viac ako 100 rôznych okamžitých reakcií na pohyb. Nechýba ani reproduktor prehrávajúci kultové zvuky a hudbu z videohry.
  • V tejto parádnej LEGO® sade zbiera Mario™ virtuálne mince tým, že beží od štartového potrubia k cieľovému stĺpiku a cestou skáče po LEGO kockách, mrakoch, kockách s otáznikom a bojuje s figúrkami Goomby a Bowsera Jr.
  • Táto zberateľská LEGO® stavebnica s 231 dielikmi predstavuje skvelý narodeninový alebo vianočný darček pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré rady stavajú a hrajú sa po svojom a ktoré majú záujem učiť sa riešiť problémy mimoriadne kreatívnou a zábavnou cestou.
  • Prestavujte štartovací set a kombinujte ju s rozširujúcimi sadami od LEGO® Super Mario™. Môžete tak vytvoriť ešte náročnejšie úrovne a hrať sa s kamarátmi alebo s nimi súperiť.
  • LEGO® figúrka Maria je poháňaná 2 batériami typu AAA (nie sú súčasťou balenia), takže poskytuje vysoko interaktívny herný zážitok. Hráči dostávajú okamžitú spätnú väzbu a odmenu za svoju kreativitu.
  • Deti si určite zamilujú bezplatnú aplikáciu LEGO® Super Mario™, v ktorej nájdu návody na stavanie a inšpiráciu ohľadom zábavných a kreatívnych možností hrania. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na stránkach LEGO.cz/devicecheck.
  • Interaktívne stavebnice radu LEGO Super Mario sú vhodné ako pre samostatné, tak skupinové hranie. Jedinečným spôsobom oživujú obľúbenú postavu a ponúkajú neobmedzené kreatívne výzvy v podobe rozširovania a prestavovania.
  • Na rozpájanie LEGO® kociek deti nepotrebujú nadprirodzené sily super hviezdy! Už od roku 1958 spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy zaručujúce konzistenciu a robustnosť.
  • LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, drvíme, krútime, zahrievame a analyzujeme všetkými možnými spôsobmi, aby sme zaistili, že každá LEGO stavebnica spĺňa tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 231

Vek: 6 +

Novinka 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Super Mario
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.502 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 6 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: