LEGO Super Heroes 76157 Wonder Woman vs. Cheetah

Kód: LEGO76157
€44
Skladom predajňa (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

So sadou LEGO® DC Wonder Woman verzus Cheetah môžu mladí hrdinovia znovu prežiť dobrodružstvo z filmu Wonder Woman™ 1984.

Keď sa Wonder Woman (Diana Prince™) stretne s jej úhlavnou nepriateľkou, Cheetah (doktorkou Barbarou Minervou), rozpúta sa impozantná bitka!

Detailné informácie

Podrobný popis

So sadou LEGO® DC Wonder Woman verzus Cheetah môžu mladí hrdinovia znovu prežiť dobrodružstvo z filmu Wonder Woman™ 1984.

Keď sa Wonder Woman (Diana Prince™) stretne s jej úhlavnou nepriateľkou, Cheetah (doktorkou Barbarou Minervou), rozpúta sa impozantná bitka!

Akčná stavebnica deťom prinesie dvojnásobok zábavy. Dole v bunkri sa Max™ snaží nájsť cestu do veže, zatiaľ čo sa nad ním otáčajú panely vysielača. Vonku potom prebieha liaty boj Wonder Woman a Cheetah. Mladí superhrdinovia si vďaka úžasným doplnkom stavebnice a množstvu možností hrania užijú nikdy nekončiacu kreatívnu zábavu.

Stavebnica s obľúbenými akčnými minifigúrkami LEGO DC. V sadách LEGO® DC sa malí stavitelia vtelia do role superhrdinu v súboji proti zločincom s cieľom zachrániť svet! Stavebnica LEGO DC prináša legendárne postavy a superhrdinské vychytávky, vďaka čomu predstavujú ideálny inšpiratívny darček pre deti, či už sa budú hrať samotné, alebo s kamarátmi a rodinou.

  • Tento prepracovaný model prináša supermoderný bunker a otáčajúcu sa vežu vysielača. Keď deti dorazia s Wonder Woman™ (Dianou Prince) a jej nepriateľkou Cheetah (doktorkou Barbarou Minervou) na scénu, môže sa stať čokoľvek!

  • Minifigúrky okrídlené Wonder Woman a Cheetah do hry prinesú veľa akcie, zatiaľ čo minifigúrka Maxe v riadiacom centre dodá prvky napätia. Dynamickú hru zaistí aj vysielač, ktorý sa otáča o 360 stupňov a hýbe sa hore a dole.

  • Deti môžu pripevniť Wonder Woman™ k rotujúcemu vysielaču. Max™ stojí pri riadiacom paneli, zatiaľ čo superhrdinka lieta okolo. Ale pozor! Na scénu prichádza Cheetah a schyľuje sa k súboju.

  • Chlapci a dievčatá vo veku od 7 rokov si s LEGO® DC Wonder Woman™ užijú vzrušujúce a nápadité dobrodružstvo. Parádny akčný darček pre všetkých mladých superhrdinov.

  • Sada LEGO® DC Wonder Woman vs Cheetah (76157) meria 19 cm na výšku a 17 cm na šírku, takže deti budú mať dostatok priestoru pre prehrávanie ohromných príbehov.

  • Súprava nevyžaduje batérie – deti si budú môcť užívať zábavu s LEGO® Wonder Woman™, kedykoľvek budú chcieť. Tvorivé hranie s hračkami bez batérií povzbudzuje tvorivé myslenie, podnecuje k hraniu príbehov a rozvíja schopnosť riešiť problémy.

  • Hľadáte LEGO® stavebnicu so superhrdinami pre začínajúcich staviteľov? Súčasťou tejto sady s Wonder Woman a Cheetah je aj jednoduchý návod, vďaka ktorému sa deti okamžite pustia do hrania.

  • Stavebnice LEGO® DC hry inšpirujú ku kreatívnemu hraniu, či už jeden alebo viac staviteľov prehrávajú obľúbené filmové scény, vymýšľajú si vlastné príbehy, alebo si nádherné modely vystavujú v izbe.

  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najvyššie štandardy tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.

  • LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, drvíme, krútime, zahrievame a analyzujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy, aby bol váš malý superhrdina v bezpečí. legenio

Počet dielikov: 371

Počet minifigúrok: 3

Uvedenie na trh: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: