LEGO® Super Heroes 76131 Bitka o základňu Avengerov

Kód: LEGO76131
€301,20
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Možnosti doručenia

Základňa Avengerov obsahuje dvojposchodovú kancelársku budovu so zasadacou miestnosťou vrátane stola s tajnou priehradkou na zbraň, otváracieho „laserového“ trezoru, heliportu, garáže, strešného pružinového vystreľovača a duálneho vystreľovača, a navyše je vybavená aj rotujúcim, sklop.

Detailné informácie

Podrobný popis

LEGO Super Heroes 76131 Bitka o základňu Avengerov

Postav úžasnú základňu Avengerov a odraz votrelcov!

Hraj sa na napínavú bitku o základňu Avengerov 76131 a poraz Thanosa a Outridera v tejto stavebnici od LEGO® Marvel Avengers! Základňa Avengerov obsahuje dvojposchodovú kancelársku budovu so zasadacou miestnosťou vrátane stola s tajnou priehradkou na zbraň, otváracieho „laserového“ trezoru, heliportu, garáže, strešného pružinového vystreľovača a duálneho vystreľovača, a navyše je vybavená aj rotujúcim, sklop. Táto bezchybná stavebnica obsahuje aj zostaviteľný vrtuľník s nastaviteľnými, otáčacími rotormi a rýchlym vystreľovačom na 6 striel a džíp s rotujúcou vežou s dvojitým vystreľovačom. Prehrávaj si napínavé scény z filmov Marvel Avengers so 4 minifigúrkami, mikrofigúrkou Ant-Mana a veľkými pohyblivými figúrkami Hulka a Thanosa.

 • V tejto superhrdinskej stavebnici sú 4 minifigúrky zo sveta Marvel: Iron Man, Captain Marvel, Nebula a Outrider so 4 pažami, a navyše veľké pohyblivé figúrky Hulka a Thanosa a mikrofigúrka Ant-Mana.
 • Táto stavebnica ponúka dvojposchodovú kancelársku budovu základne Avengerov s heliportom, garážou, a navyše vrtuľník a džíp na kreatívne hranie.
 • Prvky kancelárske budovy: 2 logá Avengerov „A“ na vonkajšej stene; otáčací, naklápací pružinový vystreľovač na streche; spodné poschodie s vchodom, zostaviteľným rotujúcim počítačom a „laserovým“ trezorom; vrchné poschodie so zasadacou miestnosťou, stolom s tajnou priehradkou, otáčacími dverami vedúcimi na heliport a doplnky vrátane 3 stoličiek, 2 zbraní, 3 hrnčekov a džbánu.
 • Základňa ďalej zahŕňa: heliport s 2 duálnymi vystreľovačmi a mostom do kancelárskej budovy; garáž pre džíp s rampou, otváracou bariérou a rotujúcim, naklápacím radarom a držiakmi na nástroje, medzi ktorými nájdeš páčidlo, kľúč, zváračku a pílu.
 • Vrtuľník je vybavený otváracím kokpitom pre minifigúrku, 2 rotujúcimi, naklápacími rotormi a rýchlym vystreľovačom pre 6 striel.
 • Na džípe nájdeš kokpit pre minifigúrku a otočnú vežu s duálnym vystreľovačom a miestom pre postavenie minifigúrky.
 • Zbrane zahŕňajú meč Nebuly a zostaviteľnú obojstrannú sekeru Thanosa.
 • Medzi doplnkami nájdeš aj 10 dielikov sily superhrdinky Captain Marvel pre nápaditú hru.
 • Minifigúrka Iron Mana a veľké figúrky Thanosa a Hulka uzrú svetlo sveta v marci 2019 a minifigúrka Nebuly a mikrofigúrka Ant-Mana majú nové prevedenie v tímových farbách Avengers a tiež vyjdú v marci 2019.
 • Preži znovu vzrušujúcu akciu z filmov Marvel Avengers s touto bezchybnou LEGO® sadou pre deti.
 • Základňa Avengerov meria cez 17 cm na výšku, 29 cm na šírku a 20 cm do hĺbky.
 • Helikoptéra meria cez 9 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
 • Džíp meria cez 7 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.

Počet dielikov: 699

Počet minifigúrok: 4 + figúrky Hulka a Thanosa + mikrofigúrka Ant-mana

Vek: 8+

Novinka: 2019

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.28 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 1.28 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 8 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: