LEGO® Super Heroes 76125 Iron Man a jeho obleky

Kód: LEGO76125
€122
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia

Vykonávaj experimenty s Tonym Starkom a dopadni Outridermi v sade LEGO® Marvel Avengers 76125 Iron Man jeho obleky, ktoré obsahuje modulárne laboratórium. Tá sa dá kombinovať a prekladať mnohými rôznymi spôsobmi pre nikdy nekončiacu zábavu. Laboratórium obsahuje rotujúce pódium s 2 pohyblivými robotickými pažami, aby sa Tony Stark mohol obliecť do obleku Iron Mana, stôl, kuchyňa, sklad zbraní, sklad náradia a úložné moduly oblekov Iron Mana, a navyše radar a veľa ďalšieho.

Táto zábavná superhrdinská stavebnica ponúka aj robotický oblek Igor s kokpitom pre minifigúrku, pohyblivého mobilného robota a súčasťou je aj 6 minifigúrok - Iron Man MK 1, Iron Man MK 5, Iron Man MK 41, Iron Man MK 50 a tvár Tonyho Starka s vlasmi, ktorý môžeš pripojiť k akejkoľvek minifigúrke Iron Mana.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vykonávaj experimenty s Tonym Starkom a dopadni Outridermi v sade LEGO® Marvel Avengers 76125 Iron Man jeho obleky, ktoré obsahuje modulárne laboratórium. Tá sa dá kombinovať a prekladať mnohými rôznymi spôsobmi pre nikdy nekončiacu zábavu. Laboratórium obsahuje rotujúce pódium s 2 pohyblivými robotickými pažami, aby sa Tony Stark mohol obliecť do obleku Iron Mana, stôl, kuchyňa, sklad zbraní, sklad náradia a úložné moduly oblekov Iron Mana, a navyše radar a veľa ďalšieho. Táto zábavná superhrdinská stavebnica ponúka aj robotický oblek Igor s kokpitom pre minifigúrku, pohyblivého mobilného robota a súčasťou je aj 6 minifigúrok - Iron Man MK 1, Iron Man MK 5, Iron Man MK 41, Iron Man MK 50 a tvár Tonyho Starka s vlasmi, ktorý môžeš pripojiť k akejkoľvek minifigúrke Iron Mana.

  • Súčasťou je 6 minifigúrok z Marvel Universe: Iron Man MK 1, Iron Man MK 5, Iron Man MK 41, Iron Man MK 50 a 2 Outrideri.
  • Sada obsahuje laboratórium s odnímateľnými modulmi, ktoré môžu byť kombinované a skladaný mnohými rôznymi spôsobmi pre veľké množstvo herných zážitkov.
  • Laboratórium Iron Mana zahŕňa rotujúce pódium s 2 pohyblivými robotickými pažami; stôl s priehľadnou modrou obrazovkou; stoličku pre minifigúrku a hrnček; modul kuchyne so zostaviteľným strojom na smoothie a hrnčekom; modul skladu zbraní s vystreľovačom, jetpackom a dielikom energetického lúča pre minifigúrky; modul skladu nástrojov s kľúčom; moduly na ukladanie oblekov Iron Mana; radar; bezpečnostnú bariéru; hasiaci prístroj a 2 dieliky plameňov.
  • Spoj moduly do kruhu a vytvor miestnosť s obrazovkami alebo väzenie pre zbabelcami.
  • Táto superhrdinská sada zahŕňa aj robotický oblek Igor s otváracím kokpitom pre minifigúrku a pohyblivými pažami a nohami, a navyše polohovateľného robota na kolesách pre ešte viac príbehov a zábavy.
  • Medzi doplnkami nájdeš tvár Tonyho Starka s vlasmi, ktorú je možné pripojiť k oblekom Iron Mana.
  • Minifigúrky Iron Man MK 1, Iron Man MK 5 a Iron Man MK 41 vyjdú v marci 2019.
  • Preži znovu vzrušujúcu akciu z filmov Marvel Avengers s touto bezchybnou LEGO® sadou pre deti.
  • Laboratórium Iron Mana meria viac ako 13 cm na výšku, 35 cm na šírku a 17 cm do hĺbky, keď sú moduly v bežnom rozmiestnení.
  • Oblek Igor meria cez 9 cm na výšku, 5 cm na dĺžku a 9 cm na šírku.

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.72 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.72 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 7 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: