LEGO® Super Heroes 76118 Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorke™

Kód: LEGO76118
€74,20
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

V napínavej sade LEGO® DC Batman 76118 Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorke™ si deti môžu prehrávať svoje vlastné vzrušujúce dobrodružstvo s Batmanom a Robinom v snahe zachrániť GOTHAM CITY™ pred Mr. Freezem. Táto superhrdinská súprava obsahuje Batmotorku s kokpitom pre dve minifigúrky, vystreľovačom a odnímateľnými zbraňami. Motorka má navyše funkciu rozdelenia na dve vozidlá, čo si deti doslova zamilujú.

Stavebnica je ideálna pre hranie s kamarátmi a rodinou aj sólo. Snežný skúter Mr. Freeze a jeho batoh s pripnutou mraziacou zbraňou vnesie do tohto superhrdinského boja ešte viac napätia a zábavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Akčná stavebnica s Batmanom, s ktorou si budeš môcť prehrávať bitku proti Mr. Freezovi stále znova!

V napínavej sade LEGO® DC Batman 76118 Mr. Freeze™ vs. Batman na Batmotorke™ si deti môžu prehrávať svoje vlastné vzrušujúce dobrodružstvo s Batmanom a Robinom v snahe zachrániť GOTHAM CITY™ pred Mr. Freezem. Táto superhrdinská súprava obsahuje Batmotorku s kokpitom pre dve minifigúrky, vystreľovačom a odnímateľnými zbraňami. Motorka má navyše funkciu rozdelenia na dve vozidlá, čo si deti doslova zamilujú. Stavebnica je ideálna pre hranie s kamarátmi a rodinou aj sólo. Snežný skúter Mr. Freeze a jeho batoh s pripnutou mraziacou zbraňou vnesie do tohto superhrdinského boja ešte viac napätia a zábavy.

Táto LEGO stavebnica s Batmanom obsahuje 3 LEGO minifigúrky so zbraňami, a navyše 10 rôznych akčných dielikov na prispôsobenie modelov, figúrok a zbraní. Doprajte všetkým LEGO staviteľom úžasný staviteľský zážitok s návodmi na stavanie PLUS, ktoré sú dostupné v aplikácii LEGO Life pre smartfóny a tablety. Ľahko použiteľný, intuitívny návod na stavanie im umožní za pochodu približovať, otáčať a vizualizovať ich výtvory pomocou špeciálneho režimu. Návod na stavanie PLUS je tiež vhodný pre malých staviteľov, pretože ich prevedie staviteľským procesom a umožní im dosiahnuť väčšiu nezávislosť a zažiť úspechy.

  • Súčasťou tejto superhrdinskej stavebnice sú 3 LEGO® minifigúrky: Batman™, Robin™ a Mr. Freeze™.
  • Batmotorka je vybavená kokpitom pre minifigúrky Batmana a Robina, vystreľovačom, Batmanovým batarangom a vystreľovačom háku, Robinovým mečom, 2 zbraňami, ktoré nestrieľa, 2 netopierími krídlami a ukrýva funkciu rozdelenia na 2 samostatné motorky.
  • Batarang, vystreľovač háku, meč a 2 zbrane je možné oddeliť od Batmotorky a dať do rúk minifigúrkam, nech ich môžu použiť v boji.
  • V sade nájdeš aj snežný skúter s priestorom pre minifigúrku Mr. Freeze™.
  • Doplnky zahŕňajú helmu a batoh Mr. Freeze s mraziacou zbraňou, čo sú novinky pre jún 2019, a navyše 10 rôznych akčných dielikov, ktoré je možné použiť na prispôsobenie modelov, minifigúrok a zbraní.
  • Všetky 3 minifigúrky v tejto sade z radu LEGO® DC Batman™ sú novinkou pre jún 2019.
  • Táto bezchybná superhrdinská stavebnica predstavuje ideálny darček k narodeninám pre všetkých fanúšikov Batmana.
  • Aplikácia LEGO® Life ti poskytne prístup k intuitívnemu návodu na stavanie PLUS pre túto sadu s Batmanom. Pomôže so stavaním aj menším staviteľom, pretože ponúka prehľadné funkcie približovania, otáčania a špeciálneho režimu, ktoré im umožnia vizualizovať si ich výtvory za pochodu.
  • Batmotorka meria cez 5 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Snežný skúter meria cez 6 cm na dĺžku, 4 cm na šírku a menej ako 2 cm na výšku.

Počet dielikov: 200

Počet minifigúrok: 3

Vek: 6+

Novinka 2019

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Dĺžka: 40 cm
Počet ks v balení: 6
Šírka: 20 cm
Vek: 6+
Výška: 28 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: