LEGO Super Heroes 76052 Batmanova jaskyňa (Batman Classic TV series)

Kód: LEGO76052
€370,20
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomôž Batmanovi™ a Robinovi odohnať zbabelcami z Batcave, ktorá obsahuje falošnú knižnicu, tyče na skĺznutie Batpoles, netopierie laboratórium s netopierím počítačom, navyše Batmobil, Batcopter a 9 minifigúrok.

Vďaka tejto špeciálnej sade sa vraciame do Batcave, ktorá obsahuje ikonické prvky, ktoré sme mohli vidieť v klasickom TV seriáli Batman™ zo 60. rokov. Odpovedaj na volanie o pomoc na svojom Batphone v súkromnej pracovni Bruce Waynea. Potom stlač tlačidlo pod bustou Shakespeara a otvor posuvnú falošnú knižnicu, aby si našiel tajný vchod do Batcave. Premeň Bruce Wayna a Dicka Graysona na Batmana a Robina a skĺzni sa po tyčiach. Ochráň Bat-počítač v netopierom laboratóriu pred útokmi Jokera jeho dynamitom a otestuj Catwoman na detektore lži. Pilotuj Batcopter s Robinom a strieľaj raketové strely. Potom riaď Batmobil alebo Batcycle a zastav zbabelcami, ktorí utekajú aj s tajomstvami, ktoré v Batcave našli!

Obsahuje 9 minifigúrok: Batmana™, Robina, Bruce Waynea, Dicka Graysona, Alfreda Pennywortha, Jokera, Catwoman, Hádankára a Tučniaka.

Tento LEGO® model Batcave, rovnako ako v klasickom seriáli zo 60. rokov, obsahuje 2 tyče na skĺznutie Batpoles pre Batmana a Robina, niekoľko Batmanových vynálezov, pristávaciu plochu pre helikoptéru, navyše Batmobil a Batcopter.

Časť modelu Wayne Manor obsahuje pracovňu Bruce Waynea s ikonickým Batfónom, bustou Shakespeara na pántoch s tajným tlačidlom, ktoré je ukryté na spodnej časti, falošnou knižnicou odkrývajúcou prístup k Batpoles a rôznymi doplnkami, vrátane zdobených kociek s motívmi tapety, nástenných lámp, zarámovaných zarámované ryby a trofejí. Súčasťou je aj vonkajšia stena na lezenie s otváracou strechou kvôli ľahšiemu prístupu na tyče Batpoles ak vzdušnému prvku.

Batcave spája vysoko technicky vyspelé dvojposchodové netopierie laboratórium s Bat-počítačom a rôzne odpojiteľné doplnky, vrátane detektora lži, stola, šuplíka s priehradkami, netopierích vynálezov a testovacích trubičiek s priesvitnými prvkami. Súčasťou je aj ikonický vjazd do Batcave pre Batmobil a pristávacia plocha helikoptéry pre Batcopter.

Batmobil obsahuje dvojitý kokpit s ikonickým Batfónom, 2 vystreľovače, otvárací kufor, dvojitý výfuk a nálepky so znakmi. Batcopter má otvárací kokpit pre minifigúrku, netopierie krídla s 2 raketovými strelami, otáčacie rotory a vrtuľu. Minifigúrka zloducha sa môže chytiť v zadnej časti Batcopter a vďaka tomu zažiješ viac vzdušných akčných scén. Batcycle má sedadlo pre vodiča, ktoré je určené pre Batmana™, priesvitný prvok reflektorov a postranný vozík pre Robina. Súčasťou je aj mačka.

Zbrane: Jokerov dynamit, Catwomanin bič, Hádankárov dynamit a Tučniakov dáždnik.
Doplnky: 3 Batmanovej Batarangy, lano, hák na zaháknutie a putá.

Súčasťou sú samostatné minifigúrky pre alter-ega Batmana a Robina, takže môžeš do tajnej chodby vstúpiť ako Bruce a Dick a skĺznuť sa po Batpoles ako super hrdinovia z LEGO® DC!

Batcave meria cez 46 cm na výšku, 56 cm na šírku a 20 cm do hĺbky.
Batmobil meria cez 6 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
Batcopter meria cez 7 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 19 cm na šírku.
Batcycle meria cez 4 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.

Počet dielikov: 2526

Počet minifigúrok: 9

Vek: 14+

Novinka 2016

lego76052

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Super Heroes
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: