LEGO® Star Wars™ 75318 Dieťa

Kód: LEGO75318
€156,70
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia

Dosiahnite maximálnu roztomilosť s týmto výstavným modelom dieťaťa (75318) od LEGO® Star Wars ™. Autentické detaily tejto populárnej postavy známej ako Baby Yoda sú vyjadrené pomocou LEGO kociek, vrátane pohyblivej hlavy, uší a pusy pre rôzne výrazy v tvári.

Dieťa má tiež svoju obľúbenú hračku v podobe gombíka radiacej páky (dielik je súčasťou balenia), ktorú si drží rovnako ako v seriáli Star Wars : The Mandalorian.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dosiahnite maximálnu roztomilosť s týmto výstavným modelom dieťaťa (75318) od LEGO® Star Wars ™.

Autentické detaily tejto populárnej postavy známej ako Baby Yoda sú vyjadrené pomocou LEGO kociek, vrátane pohyblivej hlavy, uší a pusy pre rôzne výrazy v tvári. Dieťa má tiež svoju obľúbenú hračku v podobe gombíka radiacej páky (dielik je súčasťou balenia), ktorú si drží rovnako ako v seriáli Star Wars : The Mandalorian.

Tento super darček pre deti vo veku od 10 rokov a všetkých fanúšikov ságy Star Wars obsahuje zrozumiteľný návod na stavanie, takže si aj LEGO začiatočníci môžu užiť veľa zábavy a kreativity. Tento model obsahuje aj informačný štítok a LEGO minifigúrku dieťaťa, ktorá bude na vystaviteľke pôsobiť očarujúcim dojmom.

Spoločnosť LEGO Group vyrába už od roku 1999 repliky kultových kozmických lodí, vozidiel, miest a postáv z legendárneho vesmíru Star Wars . Rad LEGO Star Wars zaznamenal obrovský úspech a zahŕňa množstvo herných i výstavných sád, ktoré prinášajú radosť fanúšikom všetkých vekových kategórií.

  • Fanúšikovia si môžu postaviť vlastný očarujúci model dieťaťa (75318) zo seriálu Star Wars : The Mandalorian. Autentické detaily v LEGO® štýle z neho robia naozaj výstavný kúsok.
  • Tento zostaviteľný model, ktorý predstavuje novinku pre november 2020, zachytáva všetky roztomilé rysy tejto mimoriadne obľúbenej postavy zo ságy Star Wars ™, vrátane pohyblivej hlavy, pohyblivých uší a nastaviteľnej pusy pre rôzne výrazy v tvári.
  • Súprava obsahuje dielik v podobe gombíka radiacej páky, ktorý je obľúbenou hračkou dieťaťa a ktorý mu môžete vložiť do ruky. Ďalej nechýba informačný štítok a LEGO® minifigúrka dieťaťa, s ktorými bude tento krásny model kompletný.
  • Zberateľská stavebnica od LEGO® Star Wars ™ obsahujúca 1 073 dielikov predstavuje parádny narodeninový, vianočný alebo veľkonočný darček alebo špeciálne prekvapenie pre deti vo veku od 10 rokov a všetkých fanúšikov seriálu Star Wars : The Mandalorian.
  • Model dieťaťa meria cez 19 cm na výšku, 21 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. Nezaberie veľa miesta, ale keď si ho vystavíte, určite zaujme pozornosť všetkých návštevníkov.
  • Pri zostavovaní tejto hračky bez batérií si skvele oddýchnete – či už sami, alebo s rodinou a priateľmi. Nájdite si teda čas a vychutnajte si stavanie fantastického modelu z vesmíru Star Wars ™, ktorý si potom môžete vystaviť.
  • Uvažujete nad kúpou tohto modelu pre fanúšikov ságy Star Wars ™, ktorý je vo svete LEGO® stavebníc nováčikom? Bez obáv. Súčasťou je podrobný ilustrovaný návod, takže túto prepracovanú stavebnicu hravo zvládne zostaviť každý.
  • Ponúkame množstvo rôznych stavebníc LEGO® Star Wars ™ pre fanúšikov všetkých vekových kategórií, či už si chcú prehrávať slávne scény z filmovej ságy, vymýšľať vlastné vzrušujúce príbehy, alebo by len radi autentickými replikami obohatili svoju výstavku.
  • Na spájanie alebo oddeľovanie LEGO® kociek nie je potrebné použiť Silu! Spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy zaručujúce konzistenciu a dokonale hladké spájanie.
  • LEGO® kocky a dieliky sú komplexne testované a analyzované, aby ste mali istotu, že táto zberateľská stavebnica od LEGO Star Wars ™ spĺňa tie najvyššie štandardy bezpečnosti ako na Zemi, tak aj vo vzdialených galaxiách!

Počet dielikov: 1073

Vek: 10+

Novinka 2020

lego75318

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Star Wars
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Dĺžka: 40 cm
Šírka: 25 cm
Vek: 10+
Výška: 28 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: