LEGO® Star Wars™ 75317 Mandalorian a dieťa

Kód: LEGO75317
€24,10
Skladom predajňa (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia

Fanúšikovia ocenia autentické detaily, ako sú napríklad typické zbrane Mandaloriana – blasterová puška a blasterová pištoľ. Dieťa má nastaviteľné uši, ktoré vyjadrujú šťastnú alebo smutnú náladu, a je posadené vo vznášadle, ktoré „nesú“ 4 priehľadné LEGO dieliky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oprášte spomienky na príbehy zo seriálu Star Wars: The Mandalorian s touto zábavnou stavebnicou pre kreatívne deti, ktorá obsahuje LEGO® BrickHeadz™ figúrky Mandaloriana a dieťaťa (75317).

Fanúšikovia ocenia autentické detaily, ako sú napríklad typické zbrane Mandaloriana – blasterová puška a blasterová pištoľ. Dieťa má nastaviteľné uši, ktoré vyjadrujú šťastnú alebo smutnú náladu, a je posadené vo vznášadle, ktoré „nesú“ 4 priehľadné LEGO dieliky.

Táto úžasná stavebnica predstavuje cenný prírastok do zbierky každého fanúšika ságy Star Wars™. Možno ju postaviť samostatne alebo s priateľmi a rodinou a každá zo zostaviteľných LEGO figúrok obsahuje podložku na vystavenie, na ktorej sa bude model skutočne vynímať.

Spoločnosť LEGO Group vyrába už od roku 1999 repliky kultových kozmických lodí, vozidiel, miest a postáv z legendárneho vesmíru Star Wars. LEGO Star Wars je teraz najúspešnejším radom. Ponúka širokú škálu narodeninových, vianočných či akýchkoľvek iných darčekov, ktoré urobia radosť fanúšikom všetkých vekových kategórií.

  • Kreatívne deti a fanúšikovia seriálu Star Wars: The Mandalorian si určite s radosťou postaví vlastnú LEGO® BrickHeadz™ figúrky dieťaťa a Mandaloriana (75317), vrátane autentických prvkov, ktoré po vystavení zaujmú na prvý pohľad.
  • Zostaviteľná LEGO® figúrka Mandaloriana ponúka charakteristické zbrane – blasterovú pušku pripnutú na chrbte a blasterovú pištoľ v ruke. Oživuje tak spomienky na napínavé scény zo seriálu Star Wars: The Mandalorian.
  • Malí stavitelia určite radi poskladajú figúrku dieťaťa s nastaviteľnými ušami, ktoré umožňujú vyjadrovať rôzne emócie, ale aj jeho vznášadlo „nadnášané“ priesvitným LEGO® dielikom. Oba zostaviteľné modely obsahujú podložku na vystavenie.
  • Táto stavebnica od LEGO® BrickHeadz™ Star Wars™ tvorená 295 dielikmi predstavuje báječný narodeninový, vianočný či akýkoľvek iný darček pre LEGO staviteľa a fanúšikov seriálu Star Wars: The Mandalorian od 10 rokov.
  • Mandalorian meria 8 cm na výšku a dieťa vo vznášadle meria aj 8 cm na výšku. Figúrky nezaberú veľa miesta, ale nepochybne zanechajú výrazný dojem, nech už si ich vystavíte kdekoľvek.
  • Táto stavebnica bez batérií ponúka zábavný staviteľský zážitok. Fanúšikovia si tak môžu vychutnať zábavu pri zostavovaní figúrok 2 populárnych postáv zo seriálu Star Wars: The Mandalorian od LEGO BrickHeadz buď sami, alebo s rodinou a priateľmi.
  • Zvažujete kúpu tejto stavebnice pre veľkého fanúšika Star Wars™, ktorý je vo svete LEGO® stavania nováčikom? Bez obáv. Súčasťou je podrobný, ilustrovaný návod, takže túto prepracovanú stavebnicu hravo zvládnu zostaviť aj začínajúci padawani.
  • Vzrušujúci rad stavebníc od LEGO® Star Wars™ obsahuje zberateľské modely, ktoré si môžete zároveň vystaviť, ale aj sady zachytávajúce epické scény zo ságy Star Wars. Na svoje si prídu fanúšikovia všetkých vekových kategórií.
  • Na spájanie alebo oddeľovanie LEGO® kociek v tejto stavebnici nie je potrebné použiť Silu! Kocky spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy zaručujúce konzistenciu a dokonale hladké spájanie.
  • LEGO® kocky a dieliky sú púšťané na zem, drvené, krútené, zahrievané a analyzované, aby sa zabezpečilo, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy ako tu na planéte Zem, tak aj vo všetkých galaxiách, ktoré navštívite!

Počet dielikov: 295

Vek: 10+

Novinka August 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Star Wars
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.23 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.226 kg
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 10 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: