LEGO® Star Wars 75272 Sithská stíhačka TIE

Kód: LEGO75272
€94
Skladom predajňa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Otvorte bránu do galaxie plnej dobrodružstva s týmto vysoko elegantným LEGO® modelom (75272) sithskej stíhačky TIE z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera!

Ponúka kokpit pre minifigúrku, takže sa deti môžu hrať na pilota stíhačky TIE Prvého poriadku a páliť z pružinových vystreľovačov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Otvorte bránu do galaxie plnej dobrodružstva s týmto vysoko elegantným LEGO® modelom (75272) sithskej stíhačky TIE z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera!

Ponúka kokpit pre minifigúrku, takže sa deti môžu hrať na pilota stíhačky TIE Prvého poriadku a páliť z pružinových vystreľovačov.

Je tu tiež dokovacia veža umožňujúca štart a pristátie… alebo vystavenie tohto parádneho modelu. Bitky Prvého poriadku proti Odboju! Táto stavebnica, ktorá predstavuje skvelý tip na darček pre deti, taktiež obsahuje 3 minifigúrky – pilota stíhačky TIE Prvého rádu, rytiera z Renu a Finna – s úžasnými zbraňami, ktoré deti inšpirujú k prehrávaniu vlastných bitiek Prvého rádu s Odbojom. A pre ešte viac vzrušujúcich herných možností môžete pridať model 75273 Stíhačka X-wing Poea Damerona. Veľa lásky pre sady od LEGO Star Wars™! Spoločnosť LEGO Group vyrába repliky kultových kozmických lodí, vozidiel, miest a postáv zo sveta Star Wars už viac ako dve desaťročia a rad LEGO Star Wars zaznamenal obrovský úspech. Všetci ju milujú!

 • Umožnite deťom zúčastniť sa leteckých misií Prvého poriadku s týmto zostaviteľným modelom (75272) Sithská stíhačka TIE. Jeho elegantný dizajn je novinkou pre január 2020 a inšpiruje sa filmom Star Wars: Vzostup Skywalkera!
 • Stíhačka TIE obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku a 2 pružinové strely. K dispozícii je tiež dokovacia veža umožňujúca štart, pristátie a vystavenie tohto modelu, ak tomu navyše 3 minifigúrky pre akčné hranie.
 • Minifigúrky pilota stíhačky Prvého rádu rytiera z Renu a Finna ponúkajú cool zbrane. Túto sadu je možné skvele skombinovať s modelom (75273) Stíhačka X-wing Poea Damerona pre epické bitky Prvého poriadku s Odbojom.
 • Táto sada s 470 dielikmi obsahuje kultové postavy zo sveta Star Wars™ a ponúka zábavnú a naplňujúcu stavebnú výzvu pre chlapcov a dievčatá vo veku od 9 rokov. Zároveň sa jedná o skvelý darček pre deti k narodeninám, Vianociam alebo iným špeciálnym príležitostiam.
 • Model stíhačky TIE zo ságy Star Wars™ meria cez 21 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 22 cm na šírku. Keď práve nemusí letieť na žiadnu misiu Prvého poriadku, môžete si ho vystaviť v akejkoľvek miestnosti a mať istotu, že ho nikto neprehliadne!
 • Táto zábavná stavebnica s modelom stíhačky TIE nevyžaduje batérie. Je tvorená výhradne LEGO® kockami a poháňaná detskou kreativitou, takže akčným dobrodružstvom zo sveta Star Wars™ nestojí nič v ceste.
 • Uvažujete o tom, že túto Star Wars™ stavebnicu zaobstaráte niekomu, kto je vo svete LEGO® sád nováčikom? Nevadí. Súčasťou sady je aj zrozumiteľný tlačený návod nastavenia. Len otvoria škatuľu, už kocky nebudú chcieť dať z ruky!
  Zberateľské stavebnice od LEGO® Star Wars™ sa výborne hodia pre deti a dospelých fanúšikov, ktorí chcú stavať a vystavovať si modely, prehrávať si obľúbené scény zo ságy a vymýšľať si jedinečné príbehy s postavami Star Wars.
 • Na spájanie alebo oddeľovanie LEGO® kociek nie je potrebné použiť Silu! Spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy zaručujúce konzistenciu a dokonale hladké spájanie.
 • LEGO® kocky a dieliky sú zahrievané, drvené, púšťané na zem, krútené a analyzované, aby sa zabezpečilo, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy tu na planéte Zem (ai vo vzdialených galaxiách!).

Počet dielikov: 470

Počet minifigúrok: 3

Novinka 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Star Wars
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.02 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 1.015 kg
Krajina původu: HU
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 9 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: