LEGO® Star Wars 75267 Bojový balíček Mandalorianov

Kód: LEGO75267
€53
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Zažite neobmedzené dobrodružstvá pri budovaní vlastnej armády s touto sadou Bojový balíček Mandalorianov (75267)!

Táto kompaktná stavebnica obsahuje 4 LEGO® Star Wars™ minifigúrky mandaloriánskych bojovníkov s vystreľovacími blastermi, zostaviteľnou obrannou pevnosťou a mandaloriánskou speederovou motorkou s 2 vystreľovačmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zažite neobmedzené dobrodružstvá pri budovaní vlastnej armády s touto sadou Bojový balíček Mandalorianov (75267)!

Táto kompaktná stavebnica obsahuje 4 LEGO® Star Wars™ minifigúrky mandaloriánskych bojovníkov s vystreľovacími blastermi, zostaviteľnou obrannou pevnosťou a mandaloriánskou speederovou motorkou s 2 vystreľovačmi.

Detská predstavivosť sa tak môže rozbehnúť naplno. Ďalšie dimenzie! Tlačený návod, ktorý je súčasťou všetkých LEGO sád, je síce ľahko zrozumiteľný, avšak interaktívne pokyny Instructions PLUS dostupné v bezplatnej aplikácii LEGO Life posúvajú stavanie na novú úroveň. Aj malé deti môžu jednoducho približovať, otáčať a zobrazovať svoj model, zatiaľ čo pracujú na skutočnej verzii. Paráda! Akcia zo ságy Star Wars v štýle LEGO stavebníc! Spoločnosť LEGO Group vyrába repliky kultových kozmických lodí, vozidiel, miest a postáv zo sveta Star Wars už viac ako dve desaťročia. K dispozícii je široký rad sád vhodných na hranie a vystavenie, ktoré možno použiť ako darček na Vianoce, narodeniny alebo iné špeciálne príležitosti pre fanúšikov všetkých vekových kategórií.

 • Deti môžu zostaviť obávanú mandaloriánsku armádu, prehrať si napínavé scény z televízneho programu Star Wars: The Mandalorian a rozvíjať vlastné vzrušujúce príbehy s touto parádnou stavebnicou (75267).
 • Existuje mnoho spôsobov, ako si prehrávať bitky so 4 Star Wars™ minifigúrkami Mandalorianov, z ktorých každá má vystreľovací blaster. Súčasťou je aj obranná tvrz s prípojným bodom pre blaster a speederová motorka s vystreľovacou funkciou.
 • Zábavný spôsob, ako malí fanúšikovia ságy Star Wars™ môžu vybudovať svoju armádu. Sada obsahuje množstvo LEGO® kociek, ktoré inšpirujú k stavaniu a hraniu buď osamote, alebo s kamarátmi av kombinácii s ostatnými LEGO Star Wars hračkami, ktoré už majú.
 • Táto mandaloriánska stavebnica zo sveta Star Wars™ so 102 dielikmi umožňujúcimi rýchle zostavenie a prestavenie predstavuje skvelý darček s pridanou hodnotou pre chlapcov a dievčatá od 6 rokov k narodeninám, Vianociam alebo inej špeciálnej príležitosti.
 • Mandaloriánsky speeder zo sveta Star Wars™ meria cez 4 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Vďaka svojej veľkosti sa ľahko zmestí deťom do batohu aj s pevnosťou a minifigúrkami, aby bolo možné hrať sa aj na cestách.
 • Táto zberateľská LEGO® sada je poháňaná detskou kreativitou a zaobíde sa bez batérií. Dobrodružstvo s postavami zo sveta Star Wars™ tým pádom nikdy nekončí!
 • Pomôžte aj menším deťom s rozvojom staviteľských zručností s návodom Instructions PLUS, ktorý je k dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life.
 • Umožňuje im približovať, otáčať a vizualizovať si model, zatiaľ čo na ňom pracujú.
 • Sady od LEGO® Star Wars™ sa výborne hodia pre deti a dospelých fanúšikov, ktorí si chcú prehrávať kultové scény zo ságy Star Wars, vymýšľať si vlastné jedinečné príbehy alebo stavať a vystavovať si parádne modely.
 • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najvyššie odborové štandardy tak, aby umožňovali dokonale ľahké skladanie a rozoberanie – nie je preto potrebné použiť Silu!
 • LEGO® kocky a dieliky sú zahrievané, drvené, krútené, púšťané na zem a analyzované, aby sa zabezpečilo, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy na planéte Zem (ai vo vzdialených galaxiách!).

Počet dielikov: 102

Počet minifigúrok: 4

Novinka 2020

lego75267

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Star Wars
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.12 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 6 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: