LEGO® Star Wars 75253 Veliteľ droidov

Kód: LEGO75253
€345,70
Skladom v eshope (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Galaxia LEGO® Star Wars™ plná stavania, programovania a hier s droidmi!

Uveďte vášho fanúšika série Star Wars™ do bohatej galaxie z LEGO® kociek plnej roztomilých droidov, vzrušujúcich misií a zábavného programovania pre deti so sadou LEGO Star Wars BOOST Droidí veliteľ.

Táto interaktívna robotická hračka umožní vášmu dieťaťu veliť 3 droidom od LEGO Star Wars ovládaným aplikáciou: Sú nimi R2-D2, kráčajúca droid a myší droid. Každý z nich má vlastnú osobnosť a jedinečné zručnosti. Pomocou bezplatnej aplikácie LEGO BOOST Star Wars môže váš mladý staviteľ postaviť droida, vložiť špeciálnu kocku Move Hub ovládanú cez Bluetooth do robota, ktorý vyrieši každú misiu, a oživiť ho vďaka intuitívnemu programovaciemu prostrediu typu pretiahnuť a pustiť (zoznam kompatibilných zariadení nájdete na LEGO.com /devicecheck). Vaše dieťa potom môže v priebehu viac ako 40 vzrušujúcich misií stavať nástroje, zbrane, terče, prekážky a oveľa viac - určite sa mu to bude páčiť! Táto sada predstavuje skvelý narodeninový alebo vianočný darček, alebo jednoducho len darček pre každú príležitosť. Zároveň deťom pomáha s rozvojom kritického myslenia a schopností týkajúcich sa riešenia problémov, uvádza ich do problematiky inžinierstva a robotiky av neposlednom rade im umožňuje hrať sa v bohatej a rozľahlej galaxii plnej nezabudnuteľných ikon, ako sú Luke Skywalker, stíhačky X-Wing, Hviezda smrti a množstvo ďalších.

  • Deti sa naučia programovať a rozvíjať schopnosti týkajúce sa kreatívneho riešenia problémov, zatiaľ čo sa budú hrať s touto interaktívnou hračkou STEM, ktorá obsahuje 3 zostaviteľné LEGO® Star Wars™ droidy a viac ako 40 interaktívnych misií.
  • Táto zábavná LEGO® Star Wars™ technická stavebnica pre deti zahŕňa senzor farieb a vzdialenosti, interaktívny motor, špeciálnu kocku Move Hub a 1 177 dielikov – dosť na to, aby deti postavili všetky 3 LEGO figúrky R2-D2, kráčajúceho droida a myšieho droida. Vezmite prosím na vedomie, že pomocou priloženej špeciálnej kocky Move Hub ovládanej cez Bluetooth je možné vždy oživiť iba jedného robota.
  • Zostaviteľné doplnky zahŕňajú raketové motory, katapult, vystreľovač tort, terč, dekodér farieb, prekážky a oveľa viac.
  • Deti vo veku od 8 rokov si zamilujú stavanie robotov pomocou bezplatnej aplikácie LEGO® BOOST Star Wars™, pripájania nástrojov a zbraní a ich oživovania. Tiež budú riešiť zábavné, ale náročné misie pomocou ľahko ovládateľného programovacieho prostredia. Zoznam kompatibilných zariadení nájdete na stránkach LEGO.com/devicecheck.
  • Tento parádny vianočný, narodeninový alebo obyčajný darček pre akúkoľvek príležitosť obsahuje nezabudnuteľné postavy, miesta, zvuky a hudbu z epizód I-VI filmovej ságy Star Wars™, ktoré si deti aj dospelí určite zamilujú.
  • R2-D2 z LEGO® kociek meria cez 20 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 14 cm na šírku. Kráčajúci LEGO droid meria cez 18 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 9 cm na šírku. Myšou LEGO droid meria cez 14 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 9 cm na šírku.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® BOOST Star Wars™ Droidí veliteľ je k dispozícii pre vybrané inteligentné zariadenia iOS, Android a Fire. Než sa na stránky prihlásiš, spýtaj sa svojich rodičov alebo zákonných zástupcov.
  • Obsahuje svietiacu LEGO® kocku.

Počet dielikov: 1177

Novinka 2019

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Star Wars
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.64 kg
Balení: krabice
Baterie: 6 X AAA
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 1.64 kg
Krajina původu: IDN
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ano
Vek od: 8 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: