LEGO® Star Wars 75236 Duel na základni Hviezdovrah

Kód: LEGO75236
€57,10
Skladom v eshope (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Preži znovu nezabudnuteľné okamihy z filmu Star Wars : Sila sa prebúdza so stavebnicou 75236 Duel na základni Hviezdovrah. Sada prináša lesné bojisko na rozpadajúcej sa základni Hviezdovrah, kde môže váš malý milovník ságy Star Wars umiestniť Rey a jej úhlavného nepriateľa Kylo Rena na rotačné základne a odohrať vzrušujúci súboj so svetelnými mečmi.

Súčasťou tejto zábavnej stavebnice LEGO® Star Wars je tiež vyklápací mechanizmus, vďaka ktorému sa planéta pomaly rozpadá a trhlina sa zväčšuje. Dobrodružstvo ďalej ozvláštni aj padacie stromy, pod ktorými môže byť ukrytý blaster. Daj sa do hviezdneho kreatívneho hrania na základni Hviezdovrah!

Detailné informácie

Podrobný popis

Preži znovu nezabudnuteľné okamihy z filmu Star Wars : Sila sa prebúdza so stavebnicou 75236 Duel na základni Hviezdovrah. Sada prináša lesné bojisko na rozpadajúcej sa základni Hviezdovrah, kde môže váš malý milovník ságy Star Wars umiestniť Rey a jej úhlavného nepriateľa Kylo Rena na rotačné základne a odohrať vzrušujúci súboj so svetelnými mečmi. Súčasťou tejto zábavnej stavebnice LEGO® Star Wars je tiež vyklápací mechanizmus, vďaka ktorému sa planéta pomaly rozpadá a trhlina sa zväčšuje. Dobrodružstvo ďalej ozvláštni aj padacie stromy, pod ktorými môže byť ukrytý blaster. Daj sa do hviezdneho kreatívneho hrania na základni Hviezdovrah!

  • Obsahuje minifigúrky LEGO® Star Wars ™ Rey a Kylo Rena.
  • Táto zberateľská stavebnica zo sveta Star Wars ™ ponúka otáčacie podstavce pre napínavé súboje so svetelnými mečmi, padacie stromy (pod jedným je ukrytý blaster) a sklápacie prevedenie, aby sa postavy museli vyhýbať rastúcej trhline.
  • Medzi zbraňami nájdeš modrý svetelný meč Rey a červený svetelný meč Kylo Rena.
  • Otáčaj podstavci a uži si vzrušujúci súboj Rey s Kylom a ich svetelnými mečmi!
  • Zrážaj stromy na základni Hviezdovrah k zemi a nájdi ukrytý blaster.
  • Minifigúrka Kylo Rena má nové prevedenie tela, hlavy a nôh a vyjde v apríli 2019.
  • Stavebnica LEGO® Star Wars ™ meria viac ako 8 cm na výšku, 12 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Star Wars
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: