LEGO® Ninjago 71703 Bitka s búrkovým štítom

Kód: LEGO71703
€53
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Spojte sily s Kaiom a Jayom a stretnite sa v napínavej bitke so zlovoľnou Lashou, špehom hadieho kmeňa Venomariov. Vystúpte do nebies s týmto super rýchlym tryskáčom a dopadnite Lashu, ktorá uháňa vo svojom hadom vozidle - a pozor na jej vystreľovač! Podarí sa statočným nindžom vyhrať v tejto vzrušujúcej bitke a privedú Lashu pred spravodlivosť?

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto stavebnica LEGO® NINJAGO® Legacy deťom umožní znovu prežiť parádne scény z prvých radov televízneho seriálu Majstri Spinjitzu.

V sade Bitka s Búrkovým štítom (71703) nechýbajú 3 minifigúrky, tryskáč, auto a NINJAGO chrám s väzením. Nápadité deti si s touto nindžovskou stavebnicou užijú dlhé hodiny kreatívnej zábavy.

Stavebnice z radu LEGO® NINJAGO® 4+ pomáhajú predškolákom naučiť sa stavať za pomoci obľúbených hrdinov, vozidiel a modelov. Tieto sady s kockami pre ľahký začiatok sú špeciálne navrhnuté pre nováčikov tak, aby aj oni mohli pocítiť hrdosť zo stavania bez cudzej pomoci.

Stavebnice LEGO® NINJAGO® otvárajú deťom fantastický svet, v ktorom si užijú kreatívnu zábavu a vypravia sa na dobrodružstvo s hrdinskými nindžami. Parádne autá, tryskáče, draci, roboti, zostaviteľné figúrky a množstvo ďalších doplnkov vaše malé nindži doslova pohltia.

  • Stavebnica z radu LEGO® NINJAGO® Legacy, v ktorej nájdete seriálových hrdinov Kaie a Jaye a zlotrú Lashu. Ideálna sada zo sveta NINJAGO, ktorá podporí vývoj predškolákov a pomôže im zdokonaliť ich staviteľské schopnosti.
  • Vďaka začiatočníckym kockám zvládnu malí nindžovia ľahko postaviť modely auta, tryskáča a chrámu s väzením a potom sa vydajú na dobrodružstvo do sveta NINJAGO® spoločne s Kaiom, Jayom a Lashou.
  • Bitka s Búrkovým štítom od NINJAGO® Legacy prináša parádny nindžovský tryskáč so sklápacími krídlami a auto s vystreľovačom, ktoré fanúšikom umožní prehrávať si napínavé bitky z televízneho seriálu NINJAGO Majstri Spinjitzu.
  • Táto stavebnica NINJAGO® so 165 dielikmi a zostaviteľnými figúrkami zaručí obohacujúci staviteľský zážitok pre predškolákov od 4 rokov – skvelý darček k narodeninám či Vianociam pre malých nadšencov do nindžov.
  • Táto sada na motívy nindžov, ktorá je novinkou pre jún 2020, prináša dobrodružstvo, ktoré deti poznajú z prvých radov televízneho seriálu NINJAGO®. Chrám meria cez 10 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 20 cm na šírku – parádna veľkosť na hranie, nech už ste kdekoľvek.
  • Táto stavebnica pre deti nevyžaduje žiadne batérie - môžete sa s ňou hrať ihneď. Akčná sada NINJAGO® si vystačí iba s predstavivosťou detí, takže nindžom len tak šťava nedôjde.
  • Skvelá hračka, ktorá predškolákov naučí stavať. Jednoduchý návod na stavanie, ktorý je dodávaný so stavebnicou, zaistí, že modely NINJAGO® ľahko privediete k životu a užijete si s nimi nejedno úžasné dobrodružstvo.
  • LEGO® stavebnica pre deti od 4 rokov malým staviteľom predstaví široký rad obľúbených postáv z filmov a televíznych seriálov a tiež každodenných hrdinov. Zároveň im pomôžu pochopiť zmysel jednotlivých stavebných krokov a získať dôveru vo vlastné schopnosti.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy už od roku 1958. Sú konzistentné, kompatibilné a dajú sa vždy ľahko rozpojiť.
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky prešli prísnymi testami a spĺňajú tie najvyššie globálne štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality – ako tu na Zemi, tak v NINJAGO® City!

Počet dielikov: 165

Počet minifigúrok: 3

Vek: 4+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO NINJAGO
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.47 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.471 kg
Krajina původu: HU
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 4 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: