LEGO® Ninjago 70686 Spinjitzu úder – Kai

Kód: LEGO70686
€20,40
Momentálně nedostupné
Možnosti doručenia
Spojte sily s Kaiom a pomôžte mu zdokonaliť sa v umení Spinjitzu s touto úžasnou NINJAGO® sadou. Pripevnite Kaie do spinnera s NINJAGO čepeľami, umiestnite ho na odpaľovaciu podložku, udrite do tlačidla a sledujte, ako váš hrdinský nindža letí do akcie. Vymýšľajte zábavné výzvu, skúšajte parádne triky a trénujte s kamarátmi, aby ste sa s Kaiom stali majstrami Spinjitzu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto parádna LEGO® sada (70686) deti uchváti na dlhé hodiny, pri ktorých sa budú usilovať o to stať sa s Kaiom majstrami Spinjitzu.

Stavebnica z radu LEGO NINJAGO mladým nindžom ponúka nespočetné množstvo príležitostí pre prehrávanie napínavých príbehov.

Vďaka tejto LEGO® sade sa malí nindžovia vypravia na dobrodružstvo do sveta NINJAGO®, kde budú zdokonaľovať svoje umenie Spinjitzu. Upevnia figúrku Kaie do Spinjitzu spinnera, stlačia tlačidlo a vyšlú ho do akcie. Fanúšikovia NINJAGO a všetky kreatívne deti si túto hračku doslova zamilujú.

Nindžovské LEGO® stavebnice dávajú deťom možnosť vstúpiť do vzrušujúceho sveta, v ktorom sa môžu naplno ponoriť do tvorivého hrania so svojimi obľúbenými nindžami, ktorí bojujú proti zlým silám. Sady na motívy nindžov, v ktorých nechýbajú parádne autá, tryskáče, draci, zostaviteľné figúrky a množstvo ďalších doplnkov, deti doslova pohltia.

  • Zberateľská stavebnica NINJAGO®, v ktorej nájdete Spinjitzu spinner a figúrku Kaie, s ktorými si môžete prehrávať akčné scény. Hravé deti s veľkou predstavivosťou si túto sadu LEGO® NINJAGO zamilujú.
  • Sada NINJAGO® ponúka Spinjitzu spinner, odpaľovaciu podložku a LEGO® minifigúrku nindži Kaie. Nechajte deti pomôcť Kaiovi s tréningom na majstra Spinjitzu a zabavte ich na dlhé hodiny.
  • Táto zberateľská LEGO® hračka na motívy umenia nindžov Spinjitzu, ktorá vyjde v júni 2020, deťom umožní umiestniť figúrku Kaie do spinnera a potom ho vystreliť v ústrety dobrodružstvom vo svete NINJAGO®.
  • Táto parádna nindžovská stavebnica so 48 dielikmi, ktorá je vhodná pre chlapcov a dievčatá od 7 rokov, inšpiruje fanúšikov nindžov ku kreatívnemu hraniu. Skvelý LEGO® darček k narodeninám alebo akékoľvek iné príležitosti.
  • S touto stavebnicou NINJAGO® si deti užijú zábavu doma aj na cestách. Spinjitzu spinner s NINJAGO čepeľami a odpaľovacia podložka meria cez 7 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Parádny model nevyžaduje batérie – poháňa ho iba predstavivosť vášho malého nindži, takže akcia s Kaiom nikdy neskončí!
  • Skvelá sada na motívy bojového umenia nindžov Spinjitzu z radu LEGO® NINGAGO® pre všetkých mladých hrdinov. Okrem kociek získate aj jednoduchý návod, ktorý zaručí, že hranie s Kaiom vo svete NINJAGO začne okamžite a bez otáľania.
  • Stavebnice a zostaviteľné figúrky LEGO® NINJAGO® deťom otvárajú dvere do vzrušujúceho sveta, v ktorom si môžu prehrávať príbehy so svojimi nindžovskými hrdinami a zdokonaľovať sa v umení Spinjitzu.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy už viac ako šesťdesiat rokov, takže si môžete byť istí, že sú vždy konzistentné, kompatibilné a umožňujú ľahké rozoberanie – či už tu na Zemi, alebo v mestečku NINJAGO® City.
  • LEGO® kocky a dieliky sú podrobované prísnym testom a spĺňajú tie najvyššie požiadavky na bezpečnosť a kvalitu. S LEGO stavebnicami a figúrkami pre deti sa nemáte čoho báť.

Počet dielikov: 48

Počet minifigúrok: 1

Vek: 7+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO NINJAGO
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.09 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.09 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 7 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: