LEGO® Minecraft 21161 Kreatívny box 3.0

Kód: LEGO21161
€130,60
Skladom v eshope (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Stavebnica Kreatívny box 3.0 (21161) od LEGO® Minecraft™ prenáša zábavu a napätie z prostredia on-line hry do reálneho sveta prostredníctvom pestrej škály LEGO kociek a dielikov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stavebnica Kreatívny box 3.0 (21161) od LEGO® Minecraft™ prenáša zábavu a napätie z prostredia on-line hry do reálneho sveta prostredníctvom pestrej škály LEGO kociek a dielikov.

Kreatívny box je plný nápadov a inšpirácie zo sveta hry Minecraft.

Táto stavebnica s obľúbenými postavami z hry, medzi ktoré patrí Steve, Alex, Creeper™, prasa a zombie, a celým radom zábavných funkcií od odpaľovača TNT až po zúčtovanie s Creeperom oživuje minecraftové dobrodružstvá!

Instructions PLUS sú interaktívne pokyny pre inteligentné zariadenia v rámci bezplatnej LEGO aplikácie s návodmi na stavanie. Nástroje približovania a otáčania dopomáhajú malým deťom k tomu, aby ich samostatné stavanie hradu a farmy bavilo. Alternatívne modely sú dostupné on-line.

Hra Minecraft ožíva v skutočnom svete s LEGO kockami a figúrkami
So sadami LEGO Minecraft si malí stavitelia užijú otvorený svet kreatívneho hrania. Táto cool zbierka stavebníc na motívy hry Minecraft hráčom otvorí novú dimenziu kreatívneho hrania!

 • Umožnite hráčom Minecraftu zažívať kreatívne dobrodružstvo aj v reálnom svete so sadou Kreatívny box 3.0 (21161). Je plná LEGO® kociek z herného prostredia Minecraft a známych figúrok podnecujúcich k neobmedzenému kreatívnemu hraniu!
 • Táto stavebnica inšpirovaná hrou Minecraft™ je tvorená 564 dielikmi. Jej súčasťou sú obľúbené postavy z hry, medzi ktoré patrí Steve, Alex, Creeper™, prasa a zombie, ale môže sa pochváliť aj celým radom zábavných funkcií od odpaľovača TNT až po zúčtovanie s Creeperom.
 • Sada obsahuje všetko, čo deti potrebujú na to, aby si mohli prehrávať kreatívne dobrodružstvo z ríše Minecraft™ v úžasnom hrade, na rušnej farme av ďalších super prostrediach podľa vlastnej fantázie a hľadať pritom nové spôsoby, ako vyťažiť maximum zábavy z ich obľúbenej hry.
 • Súprava Kreatívny box 3.0 od LEGO® Minecraft™ predstavuje skvelý narodeninový darček pre hráčov vo veku od 8 rokov. Táto stavebnica deťom prináša nekonečnú zábavu z herného sveta Minecraft, či už sa hrajú samy, alebo spolu s ostatnými.
 • Hrad meria cez 18 cm na výšku, 27 cm na šírku a 26 cm do hĺbky. Farma meria 16 cm na výšku, 26 cm na šírku a 26 cm do hĺbky. Táto sada na motívy hry Minecraft™ teda prináša zábavu v epickom meradle.
 • Táto stavebnica na motívy hry Minecraft™ nepotrebuje batérie. Zdrojom zábavy je detská predstavivosť, takže hranie nebude mať konca.
 • Tlačený návod má niečo do seba, ale digitálne pokyny Instructions PLUS sú jednoducho BOŽÍ! Vďaka LEGO® aplikácii s návodmi na stavanie môžu aj malí stavitelia približovať, otáčať a vizualizovať svoje modely, z ktorých si vytvárajú vlastný svet Minecraft™.
 • Stavebnice radu LEGO® Minecraft™ kombinujú vzrušenie z on-line hry Minecraft so skutočným stavaním. Prepracované modely, dieliky a postavy, ale aj množstvo zábavných funkcií – to všetko otvára hráčom Minecraftu novú dimenziu zábavy.
 • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® stavebnice tie najvyššie štandardy, takže sú konzistentné, kompatibilné a umožňujú ľahké spájanie a rozoberanie.
  LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, drvíme, krútime, zahrievame a analyzujeme, takže si môžete byť istí, že táto detská stavebnica spĺňa tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality na svete.

Počet dielikov: 564

Počet minifigúrok: 3

Vek: 8+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Minecraft
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.22 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 1.224 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 8 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: