LEGO® Jurassic World 75940 Útek gallimima a pteranodona

Kód: LEGO75940
€100,40
Skladom v eshope (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia

Deti si môžu vďaka sade Útek gallimima a pteranodona (75940) postaviť vlastnú LEGO® verziu Jurského sveta plného akčných naháňačiek s dinosaurami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti si môžu vďaka sade Útek gallimima a pteranodona (75940) postaviť vlastnú LEGO® verziu Jurského sveta plného akčných naháňačiek s dinosaurami.

Obsahuje model prieskumného vozidla s kokpitom pre dve minifigúrky, sieťovým vystreľovačom, 2 odnímateľnými drony, odnímateľným miniatúrnym laboratóriom a množstvom doplnkov inšpirujúcich ku kreatívnemu hraniu osamote alebo v skupine.

Súčasťou tejto detskej stavebnice sú aj 3 LEGO minifigúrky z Jurského sveta ak tomu navyše úžasné dinosaurie figúrky gallimima a pteranodona pre strhujúce dobrodružstvo. Jasný, ilustrovaný návod je zárukou toho, že aj nováčikovia vo svete LEGO stavebníc sa môžu ihneď pustiť do stavania s patričným sebavedomím.

Dinosaurie zábava! Stavebnice radu LEGO Jurský svet obsahujú zostaviteľné figúrky dinosaurov, minifigúrky, prepracované vozidlá a oveľa viac. Ide o vhodné narodeninové darčeky pre deti a fanúšikov všetkých vekových kategórií. Tí môžu znova prežiť scény z animovaných seriálov a filmov, vymýšľať si nové príbehy alebo si jednoducho vystavovať zberateľské modely.

  • S touto stavebnicou Útek gallimima a pteranodona (75940) od LEGO® Jurský svet sa môžu deti hrať na odborníkov na dinosaurami, ktorí prenasledujú utečené exempláre v prieskumnom vozidle s radom zábavných prvkov.
  • Táto sada obsahuje 3 minifigúrky - Owena Gradyho, Claire Dearingovú a vojaka - ak tomu navyše pohyblivé figúrky gallimima a pteranodona, ktoré predstavujú novinku pre jún 2020 a ktoré môžu deti pochytať pomocou sieťového vystreľovača prieskumného vozidla.
  • Prieskumné vozidlo obsahuje kokpit pre dve minifigúrky, 2 odnímateľné drony, odnímateľné vyklápacie laboratórium a celý rad prvkov, vrátane 2 dinosaurích vajec, uspávacej pištole a ihly a diaľkovo ovládaného dronu. Nič vám tak nebráni vo vymýšľaní nových príbehov.
  • Táto LEGO® stavebnica s 391 dielikmi ponúka zábavnú a naplňujúcu kreatívnu výzvu pre chlapcov a dievčatá vo veku od 7 rokov. Zároveň sa jedná o skvelý darček pre deti k narodeninám, Vianociam alebo inej špeciálnej príležitosti.
  • Zostaviteľný model vozidla meria cez 10 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 14 cm na šírku. Túto akčnú stavebnicu je možné kombinovať s ostatnými sadami od LEGO® Jurský svet pre ešte viac možností kreatívneho hrania.
  • Túto zábavnú stavebnicu z radu LEGO® Jurský svet poháňajú kreatívne deti svojim myslením. Nie sú teda potrebné žiadne batérie a akčné dobrodružstvo s dinosaurami nikdy nekončí!
  • Je vaše dieťa nováčikom vo svete LEGO® sád? Nevadí! Táto dinosauria stavebnica na motívy filmu Jurský svet pre deti obsahuje zrozumiteľný, ilustrovaný návod, takže stačí otvoriť škatuľu a sebavedome sa pustiť do stavania.
  • Stavebnice radu LEGO® Jurský svet sú mimoriadne vhodné ako pre deti, tak aj pre dospelých fanúšikov. Umožňujú im znovu prežiť scény z animovaných seriálov a filmov, vymýšľať si nové dinosaurie dobrodružstvá alebo jednoducho stavať a vystavovať si zberateľské figúrky.
  • Malí stavitelia nepotrebujú na spájanie a rozpájanie LEGO® kociek dinosaurie silu! Už od roku 1958 spĺňajú LEGO kocky tie najvyššie odborové štandardy a naše vlastné kritériá kvality zaručujúce konzistenciu a robustnosť.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme takmer všetkými predstaviteľnými spôsobmi, aby sme mali istotu, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality – a vydrží aj prípadný dinosaurie útok!

Počet dielikov: 391

Počet minifigúrok: 3

Vek: 7+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Jurassic World
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.69 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.69 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 7 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: