LEGO® Hidden Side 70429 El Fuegovo kaskadérske lietadlo

Kód: LEGO70429
€41,20
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitajte v ríši Hidden Side, kde fyzický svet splýva s tým digitálnym.

Táto sada (70429) El Fuegovo kaskadérske lietadlo od LEGO® Hidden Side kombinuje zostaviteľné vrtuľové lietadlo s pokročilou technológiou aplikácie na dosiahnutie neuveriteľného herného zážitku z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov!

Skvelá interaktívna stavebnica Tento model strašidelného El Fuegova kaskadérskeho lietadla odhalí desivý digitálny svet. Stačí sa naň pozrieť cez inteligentné zariadenie vybavené aplikáciou LEGO Hidden Side pre rozšírenú realitu. Potom sa deti vydajú na prieskum, lov duchov, budú riešiť záhady a stretnú sa s bossom Harry Canom. A vďaka minifigúrkam kostlivca El Fuega, Jacka a Mary Breaksom a figúrky psa Spencera je možné sa ihneď vrhnúť do kreatívneho hrania!

Neustále sa vyvíjajúci zážitok z LEGO Hidden Side Sady od LEGO Hidden Side obohacujú LEGO modely o plne interaktívne prvky rozšírenej reality. Zážitok zo zmiešanej reality neustále zlepšujeme prostredníctvom nového obsahu, duchov a špeciálnych udalostí. Nainštalujte si bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu pre vybrané chytré telefóny a tablety a naskenujte tento model!

  • S touto sadou od LEGO® Hidden Side, ktorá obsahuje klasické El Fuegovo kaskadérske lietadlo, dostanú malé deti príležitosť kombinovať fyzické a digitálne hranie v rámci rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov.
  • Čo vás čaká v krabici? Táto LEGO® sada s rozšírenou realitou obsahuje digitálne interaktívny Hidden Side model kaskadérskeho lietadla, ak tomu navyše minifigúrku Jacka, kostlivca El Fuega a Mary Breaksom a figúrku psa Spencera.
  • Tento model strašidelného El Fuegova kaskadérskeho lietadla odhalí desivý digitálny svet. Stačí sa naň pozrieť šikovným zariadením vybaveným bezplatnou aplikáciou LEGO® Hidden Side pre rozšírenú realitu. Potom sa deti pustia do riešenia záhad, hľadania úžasných predmetov a boja proti duchom!
  • Táto sada El Fuegovo kaskadérske lietadlo od LEGO® Hidden Side predstavuje skvelý vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre fanúšikov LEGO stavebníc a deti vo veku 7 a viac rokov, ktoré milujú kreatívne a digitálne hranie!
  • V zostavenom stave meria tento model (70429) El Fuegovo kaskadérske lietadlo od LEGO® Hidden Side cez 8 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 22 cm na šírku.
  • Stavebnica bez batérií. Aplikácia pre rozšírenú realitu Hidden Side je kompatibilná s vybranými zariadeniami iOS a Android. Skontrolujte kompatibilitu na www.LEGO.com/devicecheck. Než sa na webové stránky pozriete, opýtajte sa rodičov alebo zákonných zástupcov.
  • Táto stavebnica od LEGO® Hidden Side s rozšírenou realitou obsahuje zrozumiteľný návod na stavanie, ktorý je zároveň dostupný online. Stačí otvoriť škatuľu, roztrhnúť vrecká s kockami a zábava môže začať!
  • Svet LEGO® Hidden Side je situovaný do fiktívneho mestečka Newbury, kde duchovia strašia ľudí a osídľujú budovy. Herný zážitok z rozšírenej reality neustále zlepšujeme prostredníctvom nového obsahu, duchov a špeciálnych udalostí.
  • Sady od LEGO® Hidden Side sú navrhnuté tak, aby spĺňali tie najvyššie odborové štandardy a kritériá. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a umožňujú ľahké skladanie a rozoberanie.
  • U nás v LEGO Group prechádzajú LEGO® Hidden Side kocky a dieliky prísnymi testami, aby sa zaistilo, že každá z našich sád spĺňa tie najvyššie štandardy týkajúce sa celkovej bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 295

Počet minifigúrok: 3 + figúrka psa

Vek: 7+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Hidden Side
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.51 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.51 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 7 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: