LEGO® Hidden Side 70428 Jack a plážové bugina

Kód: LEGO70428
€22
Skladom predajňa (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Možnosti doručenia

Táto sada Jack a plážová bugina (70428) od LEGO® Hidden Side kombinuje zostaviteľný LEGO model s aplikáciou ponúkajúcou herný zážitok zo zmiešanej reality pre jedného alebo viacerých hráčov, kde interakcia s modelom vyvoláva udalosti v digitálnom svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zamilujte si úžasný vesmír Hidden Side, v ktorom sa prelína fyzický svet s tým digitálnym!

Táto sada Jack a plážová bugina (70428) od LEGO® Hidden Side kombinuje zostaviteľný LEGO model s aplikáciou ponúkajúcou herný zážitok zo zmiešanej reality pre jedného alebo viacerých hráčov, kde interakcia s modelom vyvoláva udalosti v digitálnom svete.

Úžasná interaktívna LEGO stavebnica Keď sa na Jackovu plážovú buginu pozriete cez chytrý telefón alebo tablet vybavený aplikáciou LEGO Hidden Side pre rozšírenú realitu, odhalíte strašidelný digitálny svet. Potom sa deti vydajú na prieskum, za záhadami a na lov duchov a stretnú sa s so strašidelným bossom Truckerom Dalom, či už samy, alebo online s priateľmi. A vďaka 3 minifigúrkam ponúka sada priestorov pre kreatívne a zábavné hranie!

O neustále sa vyvíjajúcom rade Hidden Side Sady od LEGO Hidden Side obohacujú LEGO modely o interaktívne hranie s rozšírenou realitou. Herný zážitok neustále zlepšujeme prostredníctvom nového obsahu, duchov a špeciálnych udalostí. Jednoducho si do chytrého zariadenia nainštalujte bezplatnú aplikáciu Hidden Side pre rozšírenú realitu a naskenujte tento model!

  • Deti vo veku 7 a viac rokov si zamilujú túto sadu od LEGO® Hidden Side, ktorá obsahuje úžasnú plážovú buginu a umožňuje kombinovať kreatívne hranie s LEGO stavebnicami s digitálnym zážitkom z rozšírenej reality pre jedného alebo viacerých hráčov.
  • Čo vás čaká v krabici? Táto LEGO® sada s rozšírenou realitou ponúka digitálne interaktívnu Hidden Side plážovú buginu s parádnymi prvkami a funkciami, ak tomu navyše minifigúrky Jacka, Parker a posadnutého mechanika Scotta Francisa.
  • Keď sa na túto plážovú buginu pozriete cez inteligentné zariadenie s bezplatnou LEGO aplikáciou pre rozšírenú realitu, premení sa. Potom sa deti pustia do riešenia záhad, vydajú sa na lov duchov a stretnú sa so strašidelným bossom Truckerom Dalom v prekliatom digitálnom svete.
  • Táto sada od LEGO® Hidden Side predstavuje ideálny darček pre fanúšikov LEGO stavebníc a deti vo veku 7 a viac rokov, ktoré milujú virtuálnu realitu a videohry. Jedná sa o skvelý vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček!
  • V zostavenom stave meria tento model (70428) Jack a plážová bugina od LEGO® Hidden Side cez 10 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • Stavebnica bez batérií. Aplikácia pre rozšírenú realitu Hidden Side je kompatibilná s vybranými zariadeniami iOS a Android. Skontrolujte kompatibilitu na www.LEGO.com/devicecheck. Než sa na webové stránky pozriete, opýtajte sa rodičov alebo zákonných zástupcov.
  • S touto stavebnicou s rozšírenou realitou od LEGO® Hidden Side je ľahké začať. V krabici a na internete nájdete zrozumiteľný návod - stačí roztrhnúť vrecká s kockami a zábava môže začať!
  • Svet LEGO® Hidden Side je situovaný do fiktívneho mestečka Newbury, kde duchovia strašia ľudí a osídľujú budovy. Herný zážitok z rozšírenej reality neustále zlepšujeme prostredníctvom nového obsahu, duchov a špeciálnych udalostí.
  • LEGO® Hidden Side kocky a dieliky sú navrhnuté v súlade s tými najvyššími odborovými štandardmi a kritériami tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké spájanie a rozoberanie.
  • U nás v LEGO Group dôkladne testujeme Hidden Side sady, aby sme zaistili, že každá z týchto jedinečných stavebníc spĺňa tie najvyššie globálne štandardy bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 170

Počet minifigúrok: 3

Vek: 7+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Hidden Side
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.28 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.28 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 7 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: