LEGO® Friends 41432 Záchrana lamy na horách v džungli

Kód: LEGO41432
€117,10
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Poznáte dieťa, ktoré by milovalo príbehy o ochrane zvieratiek? Doprajte im dlhé hodiny tvorivej zábavy, pri ktorej sa vžijú do úlohy záchrancov lám uviaznutých na sopke (41432). LEGO® Friends sú hrdým sponzorom objaviteľov a vedcov z radov National Geographic Explorers.

Detailné informácie

Podrobný popis

Poznáte dieťa, ktoré by milovalo príbehy o ochrane zvieratiek? Doprajte im dlhé hodiny tvorivej zábavy, pri ktorej sa vžijú do úlohy záchrancov lám uviaznutých na sopke (41432).

LEGO® Friends sú hrdým sponzorom objaviteľov a vedcov z radov National Geographic Explorers.

Deti pomôžu minibábikám so záchrannou misiou, ktorá má za úlohu dostať lamy z vybuchujúcej sopky, a až bude po všetkom, vydajú sa na prieskum prírodného bohatstva ukrytého v jaskyniach. A pokiaľ chcú len tráviť čas skamarátkami, dosýta sa vyhrajú v zrube. Nechýbajú roztomilé doplnky ako jedlo, záchranárske vybavenie, vysielačka, baterka a lupa.

 • Stavebnice LEGO® Friends na motívy záchrany zvierat umožňujú deťom prežiť vzrušujúce dobrodružstvo! Súprava tiež prináša úžasný staviteľský zážitok. Stiahnite si aplikáciu s LEGO návodmi na stavanie a získajte prístup k interaktívnemu nástroju Instructions PLUS, ktorý vám umožní zobraziť si model, približovať ho a otáčať.
 • LEGO® Friends sú hrdým sponzorom objaviteľov a vedcov z radov National Geographic Explorers. Tí využívajú svoju kreativitu, zvedavosť a vášeň na ochranu ohrozených druhov v džungliach a pomáhajú budovať lepší svet pre nás všetkých.
 • Vypravte sa k vybuchujúcej sopke a otvorte deťom svet vzrušujúcich dobrodružstiev, v ktorých si užijú akciu, objavovanie prírody a staranie sa o zvieratá.
 • So stavebnicou Záchrana lamy na horách v džungli (41432), v ktorej nechýbajú zostaviteľné minibábiky LEGO® Friends Stephanie a Mii, 3 figúrky lam a roztomilé figúrky netopiera a vtáčika, malí stavitelia prežijú nespočetné množstvo napínavých príbehov.
 • Deti môžu hrať na to, že zdolávajú horu, podávajú hlásenie o erupcii a potom uháňajú po lane dole do zrubu. Tiež môžu pádlovať na kanoe alebo lietať so záchranným vrtuľníkom. Akonáhle je záchranná akcia v džungli na konci, môžu sa vydať na prieskum jaskýň.
 • Táto sada s 512 dielikmi deťom ponúka nespočetné množstvo herných možností. Predstavuje skvelý narodeninový či vianočný darček pre deti od 7 rokov, ktoré milujú dobrodružstvo a staranie sa o zvieratá.
 • Model sopky, ktorý meria cez 22 cm na výšku a 20 cm na šírku, predstavuje parádny výstavný kúsok. Je kompatibilný so všetkými ostatnými LEGO® sadami, takže ho deti môžu kombinovať s ďalšími LEGO kockami a užiť si ešte viac kreatívnej zábavy.
 • Táto stavebnica nevyžaduje batérie. Hre vdýchne život premyslený dizajn - funkčné tlačidlo vystrelí lávové dieliky a žiarivé kocky modelu prepožičiavajú vzhľad padajúcej vody.
 • Akcia začína už pri stavaní! Všetky LEGO® stavebnice sú dodávané s jednoduchým návodom. Táto sada má však navyše aj interaktívny nástroj Instructions PLUS v aplikácii s LEGO návodmi na stavanie, kde si deti môžu svoj výtvor prezerať v režime 3D, otáčať a približovať!
 • Už od roku 1958 spĺňajú úžasné LEGO® sady tie najvyššie odborové štandardy a naše vlastné kritériá kvality, aby umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.
 • Kocky a sady LEGO® Friends prechádzajú čo najprísnejšími testami, aby sme zaistili, že stavebnice pre deti spĺňajú tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality na svete – a že prežijú aj výbuch sopky!

Počet dielikov: 512

Počet minifigúrok: 2 + 3 lamy

Vek: 7+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: