LEGO® Friends 41395 Autobus priateľstva

Kód: LEGO41395
€137,10
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo dostanete, keď zmiešate starý londýnsky autobus s domčekom pre bábiky a pridáte tomu štipku magického sveta Friends? LEGO® Friends Autobus priateľstva (41395).

Inšpirujte deti túžiace po cestovaní na preskúmanie nových obzorov. Vnútri tohto autobusu je dostatok miesta pre všetku ich výbavu (vrátane tenisových rakiet a siete), rovnako ako to, čo je pri cestovaní najdôležitejšie - najlepšie kamarátky!

Skúmanie sveta plného možností Táto hračka plná funkcií deťom umožňuje skúmať všetky časti vzrušujúceho výletu, od opráv a úprav vozidla cez sledovanie hviezdnej oblohy a divokej prírody až po splavovanie šmykľavky alebo odpočinok pri bazéne. Dostaňte sa všade.

Táto sada je skvelá pre deti, ktoré majú rady domčeky pre bábiky, miniatúrne doplnky a kreatívne hranie. Hornú palubu je možné úhľadne odsunúť dozadu, čím získate ľahký prístup k bezchybným obývaným častiam pod ňou. Hľadáte najvhodnejší darček pre malé mechaničky a mechaniky, ktorí chcú rozšíriť svoju zbierku úžasných vozidiel? Už ďalej nehľadajte! Nechajte malých prieskumníkov prebádať LEGO mestečko Heartlake na výlete autobusom, ktorý bude stáť za to.

  • Vyšlite kreatívne deti na dobrodružnú cestu s touto sadou LEGO Friends. Na palube tohto autobusu pre mini bábiky plného rôznych bezchybných funkcií a doplnkov objavia nekonečné možnosti pre nápadité hranie.
  • Súčasťou tejto hračky sú LEGO® Friends mini bábiky Stephanie, Mia a Olivia. Pri skúmaní zábavných funkcií a najrôznejších doplnkov pre mini bábiky spolu s dievčatami z mestečka Heartlake môžu deti posúvať hranice svojej fantázie.
  • Deti si môžu predstaviť, ako idú spať v izbách s kamarátkami, odťahujú zničené vozidlá pomocou navijaka, pádlujú v bazéne na palube alebo sledujú hviezdy z hornej paluby, ktorá ide odsunúť dozadu, a umožňuje tak prístup k posteliam mini bábik. Tvojím darčekom pre deti staršie ako 8 rokov, ktoré milujú osobité vozidlá a majú trochu skúseností so stavaním. Jedná sa o obohacujúcu stavebnicu, po dokončení ktorej budú deti pyšné na svoj výtvor.
  • Súčasťou tohto autobusu je množstvo doplnkov pre mini bábiky, pretože ale meria okolo 14 cm na výšku a 30 cm na šírku, zmestia sa doň aj ďalšie LEGO® dieliky, ktoré si budú deti chcieť pribaliť. Táto zábavná hračka je kompatibilná so všetkými LEGO sadami!
  • Táto jazda sa nezaobíde bez dynamickej hry. Autobus nie je žiadnym statickým modelom, má totiž kolesá, ktoré sa naozaj otáčajú. Na pohon ale nepotrebuje žiadne batérie – na to si LEGO® Friends autobus vystačí s trochou predstavivosti.
  • Súčasťou stavebnice s autobusom je jednoduchý návod, vďaka ktorému si deti dokážu LEGO® sadu postaviť aj v prípade, že sú v stavaní nováčikov, a vyraziť tak na dobrodružné cesty raz dva!
  • Inšpirujte deti k tomu, aby sa vydali na cestu za dobrodružstvom po mestečku Heartlake, kde budú po boku svojich najlepších kamarátok skúmať nové obzory a záujmy.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najvyššie odborové štandardy, čím je zaručená ich konzistencia a kompatibilita. Kocky spolu držia pevne ako kamarátky v LEGO mestečku Heartlake.
  • U nás v LEGO Group kocky a dieliky LEGO® púšťame na zem, stláčame, krútime, zahrievame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme, aby sme zaistili, že každá LEGO® stavebnica spĺňa tie najvyššie štandardy týkajúce sa celkovej bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 778

Počet minifigúrok: 3

Vek: 8+

Novinka 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 1.497 kg
Krajina původu: HU
Pohlavie: holky
Potřebuje balení: ne
Vek od: 8 roků
Výška zľavy: 30-39 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: