LEGO Friends 41335 Mia a jej domček na strome

Kód: LEGO41335
€74,20
Skladom v eshope (1 ks)
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Pomôž Mii premeniť stromový domček jej bračeka na parádne miestečko v parku pre všetky jej kamarátky. Zabaľ Danielovej veci do skrinky na streche, než odíde na univerzitu as Miou zaveste obrázky jej priateľov a rodiny. Vyšplhaj sa po sieti na druhé poschodie a pomocou vodnej pištole odožeň všetkých nechcených návštevníkov! Potom sa zošupni bane po lanovke a navšti

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomôž Mii premeniť stromový domček jej bračeka na parádne miestečko v parku pre všetky jej kamarátky. Zabaľ Danielovej veci do skrinky na streche, než odíde na univerzitu as Miou zaveste obrázky jej priateľov a rodiny. Vyšplhaj sa po sieti na druhé poschodie a pomocou vodnej pištole odožeň všetkých nechcených návštevníkov! Potom sa zošupni dole po lanovke a navštív Miinu králičiu kamarátku Mimi v jej domčeku a dones jej mrkvu.

  • Obsahuje mini-bábiky Miu a Daniela, zajačika Mimi a vtáčiu figúrku Cinnamon.
  • Zahŕňa dom na strome s prístupom po rebríku alebo sieťou na lezenie, podkrovie s otváracou strechou a úložnou skrinkou, kmeň stromu so skrinkou a králičie domček.
  • Medzi doplnkami nájdeš skateboard, vodnú pištoľ, baterku, knižku plnú tajomných príbehov, umelecké doštičky, pizzu, hrnček „I love Heartlake City“, doskovú hru, mapu parku mestečka Heartlake, bumerang, doštičku s milostným listom, mrkva.
  • Skĺzni dole po lanovke a po sieti vylez späť do domčeka.
  • Priprav super-strašidelnú noc pre Miiny kamarátky s tajomnými príbehmi pri svetle baterky, s doskovými hrami a pizzou, a nakoniec objavte Danielovu skrinku na povale!
  • Prejdi skateboard v parku mestečka Heartlake, alebo si uži srandu vonku so športovým vybavením tejto super stavebnice.
  • Pomôž milovníčke zvierat Mii a postarajte sa o jej zajačika v domčeku ao roztomilého vtáčika, ktorý hniezdi na strome.
  • Vhodné pre deti od 6 do 12 rokov.
  • Dom meria cez 16 cm na výšku, 17 cm na šírku a 16 cm do hĺbky.
  • Králičie domček meria cez 3 cm na výšku, 4 cm na šírku a 3 cm do hĺbky.

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Friends
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.57 kg
Balení: krabice
Baterie: ne
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.57 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: holky
Potřebuje balení: ne
Vek do: 12 roků
Vek od: 6 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: