LEGO® DUPLO® 10933 Stavba s vežovým žeriavom

Kód: LEGO10933
€156,70
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Možnosti doručenia
Vyrazte s tými najmenšími na stavenisko plné funkcií a doplnkov a užite si dlhé hodiny zábavy. Veľký buldozér, mini buldozér, nákladiak so sklápačkou, bager a žeriav dávajú deťom a rodičom príležitosť spoločne voziť materiál, stavať a vypratať sutiny z ulíc. A keď je čas na obed, môžete zaskočiť do stánku s párkami v rožku!

Detailné informácie

Podrobný popis

Stavebnica pre predškolákov LEGO® DUPLO® Stavba s vežovým žeriavom (10933) prináša pestrú škálu strojov, činností a postáv, ktoré inšpirujú k prehrávaniu príbehov a rozvíjaniu zručností. Stavebnice s neobmedzenými hernými možnosťami Na stavenisku plnom funkcií a doplnkov budú mať deti neustále čo objavovať. Veľký buldozér, mini buldozér, nákladiak so sklápačkou, bager a žeriav dávajú deťom a rodičom príležitosť spoločne voziť materiál, stavať vežu a vypratať sutiny z ulíc. A keď je čas na obed, dokonca môžete zaskočiť do stánku s párkami v rožku! Pestrá stavebnica plná doplnkov Vďaka piatim moderným postavičkám – maliarke, žeriavnici, 2 robotníkom a chlapíkovi s párkom v rožku – a množstvu parádnych doplnkov, ako sú svetelné a zvukové kocky a buldozér, ktorý stačí potlačiť a pôjde, ponúka stavebnica veľa možností, ako zabaviť, inšpirovať a uchvátiť predstavivosť detí. Pre ešte viac herných možností môžete sadu nakombinovať s ďalšími stavebnicami LEGO DUPLO.
  • Stavba s vežovým žeriavom (10933) od LEGO® DUPLO® prináša rušný deň na stavenisku do izbičky vašich detí – parádne stroje, úžasné činnosti a pestrá škála postáv inšpirujú k prehrávaniu zaujímavých príbehov a rozvíjaniu zručností.
  • Nechýba 5 moderných postáv a 4 vozidlá – veľký buldozér, mini buldozér, nákladiak so sklápačkou, bager a žeriav – a tiež množstvo parádnych funkcií, ako technológia Push & Go, zvuky, svetlá a funkčný navijak.
  • Svetelné a zvukové kocky vdýchnu stavenisku život, zatiaľ čo deti budú pracovať so žeriavom, dovážať materiál s nákladiakom alebo odstraňovať sutiny z cesty. A akonáhle je čas na pauzu, môžete sa stavať do stánku s párkami v rožku!
  • Ak hľadáte skvelý darček, ktorý uspokojí rastúce potreby detí, táto stavebnica s funkčným bagrom je plná funkcií a doplnkov a ponúka všetko, čo malí stavitelia od 2 rokov potrebujú na kreatívne hranie.
  • Hlavná budova so žeriavom meria cez 40 cm na výšku, 20 cm na šírku a 25 cm do hĺbky - ideálna veľkosť ako pre malé rúčky, tak pre prehrávanie ohromných príbehov.
  • Hranie samotné poháňa detská predstavivosť a svetelné a zvukové kocky využívajú 3 batérie typu LR41 (gombíkové batérie) a 3 batérie typu LR44 (gombíkové batérie) – všetky sú súčasťou balenia.
  • Súčasťou je jednoduchý návod, ktorý zaistí, že si deti a rodičia budú môcť stavať, hrať sa a vychutnávať každú funkciu všestrannej sady naplno ihneď po rozbalení.
  • Tvorivé stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté tak, aby s pomocou známych prostredí, zábavných postáv a dielikov robených na mieru deťom zabavili, podnietili a inšpirovali myseľ malých staviteľov.
  • Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy, takže si môžete byť istí, že je pre deti ľahké kocky uchopiť, umiestniť a zase rozpojiť – a je to tak už od roku 1969.
  • V spoločnosti LEGO Group naše kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že každá sada LEGO® DUPLO® spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy.
NOVINKA 2020 jún

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO DUPLO
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
Balení: krabice
Baterie: 6xAAA
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 2.495 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: uni
Potřebuje balení: ano
Vek od: 2 rokov
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
OD Avatar autora | 1.11.2023
Splnil očakávania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: