LEGO® DUPLO® 10932 Demolácia na stavenisku

Kód: LEGO10932
€132,20
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Rodičia a deti môžu spoločne zbúrať malý domček pomocou demolačnej gule, vypratať stavenisko buldozérom a potom doviesť nové stavebné materiály v nákladiaku. Model demolačnej gule dá predškolákom príležitosť preskúmať možnosti otvoreného hrania, pričom budú rozvíjať dôležité fyzické a kognitívne zručnosti, ktoré im vydržia po celý život.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stavebnica LEGO® DUPLO® Demolácia na stavenisku (10932) otvára svet zábavných dobrodružstiev so žeriavom, nákladiakom a buldozérom. Nechajte svoje deti zbúrať dom. . Rodičia môžu deťom pomôcť zbúrať malý domček demolačnou guľou, vypratať stavenisko buldozérom a doviesť nové materiály pomocou nákladiaku znova a znova – čaká vás dobrodružstvo, ktoré nebude brať konca. Tá najlepšia stavebnica pre malé deti? Sady LEGO DUPLO sú navrhnuté tak, aby uspokojili meniace sa potreby predškolákov a podporili ich vývoj. Pre ešte viac herných zážitkov je možné jednotlivé sady kombinovať do úžasných nových modelov.
  • Stavebnica LEGO® DUPLO® Demolácia na stavenisku (10932) umožňuje deťom spolu s rodičmi ovládať 3 úžasné stavebné vozidlá, zbúrať dom a upratať následný neporiadok.
  • Súčasťou sady sú figúrky robotníka a robotníčky na stavbe, polohovateľný žeriav, nákladiak so sklápačkou, buldozér, malý dom a niekoľko balvanov.
  • Rodičia a deti môžu spoločne zbúrať malý domček pomocou demolačnej gule, vypratať stavenisko buldozérom a potom doviesť nové stavebné materiály v nákladiaku.
  • Pokiaľ hľadáte skvelú hračku na motívy staveniska pre deti od 2 rokov, táto kreatívna stavebnica prináša LEGO® DUPLO® úžasné vozidlá, figúrky robotníkov a modely prostredia, ktoré predškolákov nadchnú, zabavia a podporia vo vývoji.
  • Žeriav meria cez 28 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 12 cm na šírku – model je dosť veľký na poriadnu porciu dobrodružstva a zároveň nie je príliš mohutný, takže je ideálny pre rúčky detí. Stavebnicu môžete spojiť s ďalšími sadami LEGO® DUPLO®.
  • Táto sada nevyžaduje batérie. Vystačí si s predstavivosťou detí a kreatívnym hraním, ktoré nebude brať konca!
  • Jednoduchý návod pomôže rodičom a deťom postaviť model a užiť si srandu raz dva – takže sa malí stavitelia budú môcť okamžite pustiť do hrania a rozvíjania zručností.
  • Stavebnica LEGO® DUPLO® prináša zábavné a známe prostredia a dieliky, s ktorými sa ľahko manipuluje, a odhalí tvorivý potenciál detí s pomocou stavania, učenia a otvorenej hry.
  • Stavebnice LEGO® DUPLO® spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy, takže si môžete byť istí, že je pre malé rúčky ľahké kocky uchopiť, umiestniť a rozpojiť – a je to tak už od roku 1969.
  • V spoločnosti LEGO Group naše kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že každá sada LEGO® DUPLO® spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy.
NOVINKA 2020 jún

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO DUPLO
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.29 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 1.285 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: uni
Potřebuje balení: ne
Vek od: 2 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: