LEGO® DUPLO® 10931 Nákladiak a pásový bager

Kód: LEGO10931
€16,90
Skladom predajňa (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Deti a rodičia sa spoločne pustia do práce s 2 figúrkami robotníkov, nákladiakom so sklápacou korbou a bagrom s otočnou kabínou a pohyblivou lopatou. Pri riadení vozidiel a plnení úloh budú deti rozvíjať svoje zručnosti. Naložte balvan na korbu nákladiaku. Ale pozor – balvan môže každú chvíľu prasknúť!

Detailné informácie

Podrobný popis

Stavebnica LEGO® DUPLO® Nákladiak a pásový bager (10931) podnieti deti k prieskumu neobmedzených možností, ktoré ponúka kreatívne hranie. Deti sa ponoria do prehrávania úžasných dobrodružstiev s nákladiakom, bagrom a 2 robotníkmi, pričom budú rozvíjať dôležité fyzické a kognitívne zručnosti, ktoré im vydržia po celý život. Vozidlá a pracovníci na stavenisku 2 figúrky robotníkov, nákladiak so sklápacou korbou a bager s otočným ramenom poskytujú deťom a rodičom všetko, čo potrebujú na prehrávanie úžasných príbehov. Pri plnení úloh na stavenisku malí stavitelia ovládajú vozidlá a rozvíjajú svoje jemné motorické schopnosti. Nechýbajú ani balvany, ktoré môžete naložiť do nákladiaka. Ale pozor – balvan môže každú chvíľu prasknúť! Tie najlepšie stavebnice pre najmenších staviteľov? Sady LEGO DUPLO sú navrhnuté tak, aby uspokojili potreby a podporili vývoj predškolákov. Pre ešte viac herných zážitkov je možné jednotlivé sady kombinovať.
  • So sadou LEGO® DUPLO® Nákladiak a pásový bager (10931) si rodičia a ich predškoláci skúsia, aké to je pracovať na stavenisku. A zatiaľ čo deti objavujú neobmedzené možnosti otvorenej hry, rozvíjajú zručnosti dôležité pre život.
  • Nechýbajú 2 figúrky robotníkov zo stavby, nákladiak so sklápacou korbou, bager s otočným ramenom a balvan, ktorý deti môžu „prasknúť“.
  • Rodičia a ďalší blízki sa môžu zapojiť do príbehov svojich malých staviteľov a prežiť vývojové míľniky spoločne s nimi. Zatiaľ čo deti riadia zábavné vozidlá, rozvíjajú svoje jemné motorické schopnosti a osvojujú si schopnosť riešiť problémy.
  • Pokiaľ hľadáte skvelú hračku, ktorá naplní potreby rýchlo sa vyvíjajúceho dieťaťa, tento model staveniska plný doplnkov a funkcií predstavuje skvelý spôsob, ako deti od 2 rokov inšpirovať a nadchnúť.
  • Nákladiak meria cez 11 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 7 cm na šírku a bager meria cez 12 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 7 cm na šírku – ideálna veľkosť pre malé rúčky detí.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Nákladiak a pásový bager od LEGO® DUPLO® poháňa iba detská predstavivosť – takže kreatívna zábava len tak neskončí!
  • Jednoduchý návod zaručí, že si rodičia a deti užijú veľa zábavy okamžite po rozbalení - a malí stavitelia sa budú môcť bez otáľania pustiť do hrania, ktoré podporia ich vývoj.
  • Stavebnice LEGO® DUPLO® sú navrhnuté tak, aby bavili, nadchli a inšpirovali predškolákov. Známe prostredie, zábavné postavy a dieliky prispôsobené malým rúčkam zapália iskru fantázie detí prostredníctvom hrania.
  • Už od roku 1969 spĺňajú hračky pre deti LEGO® DUPLO® tie najvyššie odborové štandardy. Sú robené na mieru rúčkam malých staviteľov, takže kocky ľahko uchopia, umiestnia a rozpoja.
  • V spoločnosti LEGO Group naše kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že každá sada LEGO® DUPLO® spĺňa tie najvyššie bezpečnostné štandardy.
NOVINKA 2020 jún

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO DUPLO
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.604 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: uni
Potřebuje balení: ne
Vek od: 2 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: