LEGO® DOTS 41919 Náramok sily

Kód: LEGO41919
€9,40
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia
Dajte najavo svoju vnútornú silu odvážnym náramkom sily! Rozbaľte náramok a pripnite k nemu farebné dieliky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite vlastné vzory. Pridajte dieliky s potlačou a priesvitne trblietavé zdobidlá, upevnite náramok na zápästie a ukážte všetkým, aké hodnoty vyznávate. Kedykoľvek ho prezdobte a ukážte celému svetu, že sa nebojíte navrhovať odvážne vzory! #dotyourworld

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti, ktoré zbožňujú umenie a tvorenie, si zamilujú sadu na výrobu vlastných doplnkov Náramok sily (41919) od LEGO® DOTS. Táto stavebnica na vlastnoručnú výrobu jednoduchých, intuitívnych výtvorov dáva deťom návod, ako si navrhnúť vlastný náramok a upraviť ho vždy podľa oblečenia alebo nálady. Jednoduché kreatívne sady na vlastnoručnú výrobu Táto úžasná stavebnica na výrobu náramkov obsahuje nastaviteľný opasok v tmavo ružovej farbe, ktorý ľahko obopne väčšie aj menšie zápästie, ak tomu 32 zdobítok, vrátane špeciálnych dielikov vyzdobených motivačnými heslami. Deti si tak môžu navrhnúť vlastný náramok. Prostredníctvom kreatívneho hrania rozvinú svoju fantáziu a zároveň si vyrobia jedinečný doplnok. Výrobné sady pre deti, ktoré milujú kreatívne hranie Tieto stavebnice deťom ponúkajú príležitosť rozvíjať manuálne zručnosti a zdobiť si náramky úplne podľa vlastného vkusu. Vynikajúci spôsob sebavyjadrenia, ktorý deťom umožňuje pochváliť sa zábavnými návrhmi – s týmito náramkami nie je nič nemožné! Hodí sa ako darček na Vianoce, narodeniny alebo akékoľvek iné príležitosti.
  • Podporte záujem svojho dieťaťa o kreativitu a ručnú výrobu touto stavebnicou Náramok sily (41919) od LEGO® DOTS, ktorá obsahuje nastaviteľný opasok a 32 dielikov v odvážnych farbách. Stačí vybaliť dieliky z krabice a zdobenie môže začať!
  • Vystavte svoje kreatívne doplnky všetkým na obdiv! Pri zdobení jednoduchého náramku budú deti rozvíjať svoje schopnosti sebavyjadrovania a prejavia svoju kreativitu, či už sa nechajú inšpirovať ukážkami vzorov na obale, alebo vymyslia svoj jedinečný štýl.
  • Dieliky z tejto stavebnice je možné kombinovať s ostatnými sadami pre ešte zábavnejšiu umeleckú tvorbu. Deti môžu použiť aj zdobidlá zo sady LEGO® DOTS doplnky – séria 2 (41916), ktorá im poskytne nové ozdoby a ešte viac možností, ako upraviť svoj náramok.
  • Fanúšikovia umenia a ručného tvorenia si túto sadu jednoducho zamilujú. Pružný náramok a pestrofarebné doštičky na zdobenie sa parádne hodí ako vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Malá a skvele prenosná hračka. Náramok meria cez 20 cm na dĺžku, takže malým kreatívcom dáva dostatok priestoru na vyjadrenie ich štýlu. A keď si ho potom pripnú na zápästie, môžu si ho upraviť kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Hodiny nekonečnej zábavy a tvorenia poháňané detskou predstavivosťou! Hračky bez batérií deťom pomáhajú rozvíjať zručnosti spojené s kreatívnym stavaním, a okrem toho im prinášajú radosť z vytvárania niečoho nového.
  • Otvorte balíček a užite si hodiny zábavy pri zdobení náramku. Vďaka zrozumiteľnému návodu si deti s navrhovaním poradia raz dva, čo im poskytne radosť zo samostatného vytvárania jedinečných šperkov a možnosť vychutnať si nekonečnú porciu kreatívnej zábavy.
  • Ponúknite deťom zábavné nápady na vlastnoručne vyrobené náramky prostredníctvom stavebníc od LEGO® DOTS. Táto prepracovaná kreatívna súprava na výrobu vlastných náramkov prináša neobmedzené možnosti tvorenia, čím povzbudzuje kreativitu a sebadôveru detí.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky a dieliky tie najvyššie štandardy tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.
  • LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, takže si môžete byť istí, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.
NOVINKA 2020 jún

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.02 kg
Krajina původu: DK
Pohlavie: holky
Potřebuje balení: ne
Vek od: 6 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: