LEGO® DOTS 41911 Náramok „Do toho!“

Kód: LEGO41911
€5,90
Skladom predajňa (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Možnosti doručenia
Dajte týmto zábavným náramkom najavo, akému tímu fandíte, a vyrobte si vlastný doplnok! Rozbaľte náramok a pripnite k nemu farebné dieliky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite vlastné vzory. Pridajte potlačené a zlaté zdobidlá, potom si náramok upnite okolo zápästia a oslávte svoj obľúbený tím alebo šport, aby to každý videl. Ozdôb si ho úplne podľa seba. Do toho, tíme!

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti, ktoré zbožňujú umenie a tvorbu vlastných šperkov, si nepochybne zamilujú túto fantastickú sadu Náramok „Do toho!“ (41911). od LEGO® DOTS™. Táto kreatívna súprava deťom prináša návod, ako si rýchlo, jednoducho a intuitívne navrhnúť náramok a prispôsobiť ho svojmu osobitému štýlu, nálade alebo obľúbenému športu. Kreatívna súprava na výrobu náramkov Táto parádna súprava na výrobu náramkov obsahuje nastaviteľný modrý opasok, ktorý obopne väčšie aj menšie zápästie, ak tomu navyše 32 dielikov. Táto sada obsahuje špeciálne dieliky zdobené športovými ikonami, s pomocou ktorých si deti môžu navrhnúť vlastný náramok, zapojiť pritom fantáziu a schopnosti sebavyjadrenia, a vytvoriť tak niečo zábavné a jedinečné. Zábavné navrhovanie pre deti, ktoré rady tvoria. Táto umelecká súprava deťom ponúka možnosť, ako prejaviť svoju kreativitu. Môžu si vyzdobiť náramky úplne podľa svojho vkusu tak, aby vystihovali ich náladu, prípadne so svojim zábavným návrhom môžu pochváliť ostatným a vyjadriť ním svoju osobnosť. S týmito náramkami nie je nič nemožné! Táto sada predstavuje skvelý vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček.
  • Podporte rozvoj kreativity svojho potomka s touto sadou Náramok „Do toho!“ (41911) od LEGO® DOTS, ktorá obsahuje nastaviteľný opasok a 32 farebných dielikov. Stačí vybaliť dieliky z krabice a zdobenie môže začať!
  • Vystavte svoje unikátne doplnky všetkým na obdiv! Pri zdobení zábavného náramku budú deti rozvíjať svoje schopnosti sebavyjadrovania a prejavia svoju kreativitu, či už sa nechajú inšpirovať ukážkami vzorov na obale, alebo vymyslia svoj jedinečný štýl.
  • Farebné dieliky v tejto sade je možné použiť ako samostatne, tak v kombinácii s ostatnými v rámci kreatívnej zábavy. Deti môžu použiť aj dieliky zo sady LEGO® DOTS doplnky – séria 2 (41916), ktorá im poskytne nové ozdoby a ešte viac možností, ako upraviť svoj náramok.
  • Fanúšikovia umenia a ručného tvorenia si túto sadu jednoducho zamilujú. Pružný náramok a pestrofarebné dieliky na zdobenie sa skvele hodí ako vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Táto vzrušujúca sada s náramkom, ktorý meria cez 20 cm na dĺžku, je malá a veľmi dobre prenosná. Začínajúci dizajnéri môžu zdokonaľovať svoje výtvory a nosiť svoju obľúbenú verziu.
  • Hodiny nekonečnej zábavy a tvorenia poháňané detskou predstavivosťou! Hračky bez batérií deťom pomáhajú rozvíjať zručnosti spojené s kreatívnym stavaním a tiež im prinášajú radosť z vytvárania niečoho nového.
  • Otvorte balíček a užite si hodiny zábavy pri zdobení náramku. Vďaka zrozumiteľnému návodu na obale si deti s navrhovaním poradia raz dva, čo im poskytne radosť zo samostatného vytvárania jedinečných šperkov a možnosť vychutnať si kreatívnu zábavu.
  • Doprajte deťom tvorivú slobodu so stavebnicami LEGO® DOTS. Táto prepracovaná kreatívna súprava na výrobu náramkov prináša neobmedzené možnosti tvorenia, čím povzbudzuje kreativitu a sebadôveru detí.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky a dieliky tie najvyššie štandardy tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.
  • LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, takže si môžete byť istí, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.
NOVINKA 2020 jún

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.02 kg
Krajina původu: DK
Pohlavie: holky
Potřebuje balení: ne
Vek od: 6 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: