LEGO® DOTS™ 41908 Doplnky – 1. séria

Kód: LEGO41908
€3,60
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti a všetci umelci si parádnu sadu LEGO® DOTS™ (41908) DOTS doplnky – 1. séria doslova zamilujú!

Týmito doplnkami je možné obohatiť všetky sady LEGO DOTS, takže deťom dajú možnosť zábavne rozšíriť svoje ozdoby nespočetným spôsobom tak, aby ladili s ich oblečením či izbou alebo zodpovedali ich nálade.

V tejto skvelej sade nájdete 109 farebných doštičiek, vrátane 20 priesvitných a trblietavých doštičiek a 10 špeciálnych doštičiek s obrázkami. Deťom umožní prejaviť svoju kreativitu a ozdobiť ich módne doplnky či doplnky do izby z radu LEGO DOTS.

Táto malá sada dá kreativite detí ešte väčší priestor, pretože si budú môcť svoje výrobky LEGO DOTS zdobiť, ako len budú chcieť, aby zodpovedali ich nálade, ladili s kamarátmi a ukázali všetkým jedinečný štýl. Ideálny drobný narodeninový darček a skvelý doplnok k ostatným sadám DOTS.

  • Súčasťou sady je 79 farebných doštičiek, 20 priesvitných a trblietavých doštičiek a 10 doštičiek, na ktorých sú niektoré zo 16 obrázkov (je ale prekvapenie, ktoré to sú!).
  • Vystavte svoju kreativitu na obdiv! Pri zdobení s týmito doštičkami budú deti rozvíjať svoje schopnosti sebavyjadrovania a prejavia svoju kreativitu, či už sa nechajú inšpirovať ukážkami vzorov na obaloch sád LEGO® DOTS™, alebo vymyslia svoj jedinečný štýl.
  • Pestrofarebná sada DOTS doplnky – 1. séria (41908) zaručí hodiny kreatívnej zábavy, či už ju deti spoja s ďalšími sadami DOTS™, alebo s inými LEGO® stavebnicami.
  • Milovníci vlastnoručného tvorenia si zamilujú zdobiť svoje stavebnice dieliky zo sady DOTS doplnky – 1. séria 41908. Nové farby a ozdoby vždy urobia radosť a sú skvelé ako darček pre všetkých chlapcov a dievčatá od 6 rokov.
  • Malá a skvele prenosná hračka. Tento roztomilý balíček kreatívnych dielikov si mladí dizajnéri môžu vziať kamkoľvek so sebou. A keď bude výtvor hotový, deti si ho s hrdosťou pripnú na ruku alebo vystavia v izbe.
  • Hodiny nekonečnej zábavy a tvorenia poháňané detskou predstavivosťou! Hračky bez batérií deťom pomáhajú rozvíjať zručnosti pre nezávislé hranie a taktiež im prináša radosť z vytvárania niečoho nového.
  • Zábava začne ihneď po vybalení! Veľa nových farieb a doštičiek s obrázkami zaručí, že táto sada poskytne hromadu nových kreatívnych možností. Deti môžu pridať doštičky do všetkých doplnkov a ozdôb z radu DOTS™!
  • Doprajte deťom úžasné tvorenie so sadami LEGO® DOTS™. Táto zábavná doplnková sada ešte viac možností tvorenia, čím povzbudzuje kreativitu a sebadôveru detí.
  • LEGO® doštičky spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy aj naše interné kritériá kvality, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.
  • V spoločnosti LEGO Group doštičky LEGO® púšťame na zem, stláčame, krútime, zahrievame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie štandardy týkajúce sa celkovej bezpečnosti a kvality.

Vek: 6+

Počet dielikov: 109

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.012 kg
Pohlavie: holky
Potřebuje balení: ne
Vek od: 6 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: