LEGO® DOTS™ 41900 Náramok – dúha

Kód: LEGO41900
€8,50
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti, ktoré milujú umenie a tvorenie, budú priamo zbožňovať sadu LEGO® DOTS™ Náramok – dúha (41900).

Táto kreatívna súprava deťom ponúka možnosť rýchlo, jednoducho a intuitívne si navrhnúť svoj módny doplnok a prispôsobiť ho ich osobitému štýlu či nálade.

V tejto parádnej sade nájdete nastaviteľný nebesky modrý náramok, ktorý je vhodný pre väčšie aj menšie zápästie, a 32 farebných zdobítok, medzi ktorými nechýbajú špeciálne doštičky s obrázkami dúhy a mrakov. Deti tak budú môcť využiť svoju predstavivosť na navrhnutie vlastného zábavného a unikátneho náramku, ktorý im dá príležitosť vyjadriť naplno svoj osobitý štýl.

Táto sada deťom umožní ozdobiť si náramok podľa seba, a naplno tak prejaviť svoju kreativitu. Či už deti náramok prispôsobia svojej nálade, alebo ho využijú na to, aby všetkým ukázali svoj osobitý štýl, môžu ho zdobiť, ako len budú chcieť. Táto sada predstavuje skvelý narodeninový alebo akýkoľvek iný darček.

  • Povzbuďte lásku k tvoreniu svojho dieťaťa s roztomilou sadou LEGO® DOTS™ Náramok – dúha (41900), v ktorej nájdete nastaviteľný náramok a 32 pestrofarebných zdobítok. Stačí vybaliť dieliky z krabice a zdobenie môže začať!
  • Vystavte svoje kreatívne náramky všetkým na obdiv! Pri zdobení zábavného náramku budú deti rozvíjať svoje schopnosti sebavyjadrovania a prejavia svoju kreativitu, či už sa nechajú inšpirovať ukážkami vzorov na obale, alebo vymyslia svoje vlastné ozdoby.
  • Farebné doštičky z tejto a iných sád zaručia veľa tvorivej zábavy. Deti môžu použiť aj doštičky zo sady LEGO® DOTS™ doplnky – 1. séria 41908, ktorá im poskytne nové ozdoby a ešte viac možností, ako vyzdobiť svoj náramok.
  • Fanúšikovia umenia a ručného tvorenia si túto úžasnú sadu jednoducho zamilujú. Pružný náramok a pestrofarebné doštičky na zdobenie nadchnú každé dieťa. Hodí sa skvele ako narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre chlapcov a dievčatá vo veku od 6 rokov.
  • Malá a skvele prenosná hračka. Náramok meria cez 20 cm na dĺžku, takže malým módnym návrhárom a návrhárkam dá dostatok priestoru na vyjadrenie ich štýlu. A keď si ho potom pripnú na zápästie, môžu si ho upraviť kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Hodiny nekonečnej zábavy a tvorenia poháňané detskou predstavivosťou! Hračky bez batérií deťom pomáhajú rozvíjať zručnosti pre nezávislé hranie a taktiež im prináša radosť z vytvárania niečoho nového.
  • Otvorte balíček a pustite sa ihneď do zdobenia náramku. Vďaka zrozumiteľnému návodu si deti so zdobením poradia raz dva, čo im poskytne radosť zo samostatného tvorenia a možnosť vychutnať si nekonečnú porciu kreatívnej zábavy.
  • Doprajte deťom úžasné tvorenie so sadami LEGO® DOTS™. Táto prepracovaná kreatívna súprava prináša neobmedzené kreatívne možnosti, čím povzbudzuje tvorivosť a sebadôveru detí.
  • Dieliky a náramky LEGO® DOTS™ spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy aj naše vlastné kritériá kvality. Sú navrhnuté tak, aby boli konzistentné a navzájom kompatibilné a aby pevne držali a vždy sa dali ľahko rozpojiť.
  • V spoločnosti LEGO Group doštičky a náramky LEGO® DOTS™ púšťame na zem, stláčame, krútime, zahrievame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme, aby sme zaistili, že každá sada spĺňa tie najvyššie štandardy týkajúce sa celkovej bezpečnosti a kvality.

Vek: 6+

Počet dielikov: 33

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO DOTS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.018 kg
Pohlavie: holky
Potřebuje balení: ne
Vek od: 6 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: