LEGO Disney Princess 41153 Arielin kráľovský čln na oslavy

Kód: LEGO41153
€103,60
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia
Priprav oslavu a spomeň si na Disney princeznú Ariel a Erika. Vyplávaj na ich kráľovskom člne a zahraj hudobný kúsok so Sebastianom tak, že zatočíš hviezdicou, zatiaľ čo oni pretancujú celú noc na otáčavom tanečnom parkete. Než spustíš farebný ohňostroj zo zadnej časti člna, vychutnaj si tortu so psíkom Maxom a nájdi Arielin poklad skrytý v podpalubí! Bav sa p

Detailné informácie

Podrobný popis

LEGO® l Disney Arielin kráľovský čln na oslavy má všetko čo potrebuješ, aby si zahrala šťastný koniec pre Disney Malú morskú vílu Ariel a princa Erika. Zatancuj si na otáčacom tanečnom parkete v altánku, roztoč Sebastianovu hviezdicu, objav tajný poklad a odpal farebný ohňostroj z kociek. Popusť uzdu svojej fantázii a pomocou stavebnicového designu tejto zábavnej hračky ľahko prehadzuj časti tohto modelu alebo prepoj altánok s ďalšími kompatibilnými hračkami LEGO l Disney a postav svoj vlastný vysnívaný výtvor. Obsahuje 2 mini-bábiky a navyše figúrky Sebastiana a Maxa.

 • Súčasťou sú 2 mini-bábiky: princa Erika a Ariel s jej šatami a bielym látkovým plášťom. Súprava obsahuje aj figúrky kraba Sebastiana a psa Maxa.
 • Arielin kráľovský čln na oslavy obsahuje altánok s otáčacím tanečným parketom, kormidlo člna, toaletný stolík a odpaľovač ohňostroja, navyše prístav a Sebastianov ostrov s otáčacími hviezdicami.
 • Medzi doplnkami nájdeš koláč, poháre, korunu, truhlu s pokladom, drahokam, ďalekohľad, Uršulinu zmluvnú doštičku, trojzubec, mašľu do vlasov, kosť, dieliky ohňostroja a fľaštičku parfumu.
 • Uprav si túto úžasnú detskú hračku jednoduchým prehadzovaním a aranžovaním vnútorných prvkov, ako sú toaletný stolík a stolík na tortu a nápoje.
 • Sťahuj a aranžuj altánok a prístav, aby si upravila čln alebo kombinuj, vymeň a zostáv tento model s ďalšími kompatibilnými LEGO® l Disney hračkami a postav svoje vysnívané dielo.
 • Opäť prehraj záverečnú svadobnú scénu z Disneyho Malej morskej víly na tomto vyzdobenom člne plnom rôznych prvkov a tajných miest.
 • Pomôž Ariel pripraviť sa pri toaletnom stolíku na nové dobrodružstvá. Potom jej obleč biely svadobný plášť.
 • Roztoč Sebastianovu hviezdicu a pomôž Erikovi a Ariel zatancovať si na otáčacom tanečnom parkete. Potom odpal farebné kocky ohňostroja a pokračuj v oslavách!
 • Vhodné pre deti od 6 do 12 rokov.
 • Arielin kráľovský čln na oslavy meria cez 16 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 11 cm na šírku.
 • Sebastianov ostrov meria cez 4 cm na výšku, 4 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Disney Princess
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: