LEGO® Disney 43178 Popoluška a oslava na zámku

Kód: LEGO43178
€32,70
Skladom predajňa (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

V tejto sade (43178) Popoluška a oslava na zámku od LEGO® Disney môžu deti uplatniť svoje kreatívne zručnosti.

Súčasťou je priečelie zámku s vežami a zostaviteľný pavilón s balónom, sedadlom a stojanom na tortu. Vitajte v kategórii 4+!

Detailné informácie

Podrobný popis

V tejto sade (43178) Popoluška a oslava na zámku od LEGO® Disney môžu deti uplatniť svoje kreatívne zručnosti.

Súčasťou je priečelie zámku s vežami a zostaviteľný pavilón s balónom, sedadlom a stojanom na tortu. Vitajte v kategórii 4+!

Táto zábavná stavebnica pre predškolákov a malé deti im pomôže naučiť sa stavať z LEGO kociek. Táto sada obsahuje podložku pre ľahký začiatok, s ktorou bude stavanie jednoduchšie, a tiež podrobný návod, ktorý pomôže aj nováčikom zložiť si svoj prvý vlastný model. Získajú tak väčšie sebavedomie.

Pre ešte väčšiu porciu zábavy si zadarmo stiahnite interaktívnu staviteľskú aplikáciu LEGO Life so špeciálnymi digitálnymi návodmi Instructions PLUS, ktoré umožňujú priblíženie a otáčanie modelu. Roztomilé postavy a doplnky zaručujú hviezdnu zábavu Súčasťou sady je minibábika Disney princeznej Popolušky, ak tomu navyše LEGO figúrky Lucifera, Bruna a myši vyrobené pre rad Disney, s ktorými sa deti môžu začať hrať ihneď. Praktické prvky pre ľahký začiatok, vrátane párty čiapočiek pre zvieratá, pomáhajú inšpirovať detskú predstavivosť pri vytváraní vlastného sveta a dobrodružstva.

 • Inšpirujte deti ku kreatívnemu hraniu s touto sadou (43178) od LEGO® | Disney, ktorá obsahuje Popolušku od Disneyho. LEGO® sady pre deti od 4 rokov predstavujú zábavný spôsob, ako sa deti môžu naučiť stavať a posilňovať svoje sebavedomie pomocou jednoduchých krokov.
 • S touto roztomilou sadou čaká na deti veľa párty zábavy a vecí na skúmanie. Zámok obsahuje dosky pre ľahký začiatok, s ktorými bude stavanie jednoduchšie. Deti sa tak môžu rýchlo pustiť do hrania s Popoluškou od Disneyho a jej miláčikmi Luciferom a Brunom.
 • Tieto obľúbené postavičky umožňujú zábavné hranie buď v tejto sade, alebo v kombinácii s ostatnými figúrkami ako súčasť nových príbehov. Deti sa môžu vydať na oslavu s Disney princeznou Popoluška na jej zámku alebo rozšíriť ostatné sady o tento model a obohatiť tak svoj herný zážitok.
 • Túto úžasnú Disney sadu s Popoluškou si zamiluje každý fanúšik. Farebný hrad s rôznymi izbami predstavuje ideálny vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre predškolákov a malé deti vo veku od 4 rokov.
 • S výzdobou a pripravené na oslavu. Hrad meria cez 16 cm na výšku, 17 cm na šírku a 8 cm do hĺbky. Táto vzrušujúca sada je teda dostatočne veľká na to, aby ponúkala seriózne dobrodružstvo a pomáhala deťom osvojovať si staviteľské schopnosti.
 • Hodiny nekonečnej zábavy poháňanej detskou predstavivosťou! Táto ľahko zostaviteľná sada bez batérií deťom pomáha zdokonaľovať sa v nezávislom hraní aj v riešení problémov, a navyše im dáva možnosť vymýšľať si vlastné príbehy.
 • Pokyny Instructions PLUS predstavujú interaktívny návod, s ktorým bude zostavovanie tohto modelu ešte zábavnejšie. Tento návod, ktorý je dostupný v rámci aplikácie LEGO® Life, ponúka nástroje na približovanie a otáčanie modelov.
 • Aj predškolské deti tak môžu postaviť túto LEGO sadu nezávisle.
 • LEGO® stavebnice pre deti od 4 rokov obsahujú začiatočnícku kocku, s ktorou je stavanie jednoduchšie a ktorá posilňuje ich sebadôveru. Tieto sady sú navyše najlepším darčekom pre mladšie deti, ktoré chcete zasvätiť do rôznych LEGOradov, postáv z televízie a hrdinov všedného dňa.
 • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najvyššie odborové štandardy, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie. A zostávajú také aj dnes.
 • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 168

Počet minifigúrok: 1 + 3 figúrky zvieratiek

Vek: 4+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Disney Princess
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.45 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.45 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: holky
Potřebuje balení: ne
Vek od: 4 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: