LEGO® Disney 43173 Šípková Ruženka a kráľovský kočiar

Kód: LEGO43173
€27,70
Skladom v eshope (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

S touto rozkošnou sadou (43173) Šípková Ruženka a kráľovský kočiar od LEGO® | Disney čaká na fanúšikov Šípkovej Ruženky a jej sovie kamarátky od Disneyho množstvo dobrodružstiev.

Táto rozkošná sada ponúka ružovo-biely kočiar s priesvitnou strechou, malý stôl s tortou a sviečku. Mimoriadne zábavné hranie na oslavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

S touto rozkošnou sadou (43173) Šípková Ruženka a kráľovský kočiar od LEGO® | Disney čaká na fanúšikov Šípkovej Ruženky a jej sovie kamarátky od Disneyho množstvo dobrodružstiev.

Táto rozkošná sada ponúka ružovo-biely kočiar s priesvitnou strechou, malý stôl s tortou a sviečku. Mimoriadne zábavné hranie na oslavy.

Deti môžu skúmať možnosti kreatívneho hrania s touto rozkošnou sadou. So sadou je možné hrať sa buď samostatne, alebo v kombinácii s ostatnými LEGO Disney sadami, čo ponúka vzrušujúce a tvorivé herné možnosti. Navyše sa jedná o skvelý vianočný alebo narodeninový darček pre malého fanúšika Disney princezien. Obľúbené postavy a doplnky zaručujú ľahké hranie Táto sada s Disney princeznou obsahuje minibábiku Šípkovej Ruženky a LEGO figúrku sovy vyrobenú pre rad Disney. Deti sa tak môžu pustiť do hrania ľahko a rýchlo. Ďalej je súčasťou niekoľko prvkov na začatie hry, ktoré v deťoch prebudia kreativitu, zapália ich fantáziu a zavedú ich do ich vlastného sveta zábavy a dobrodružstva.

  • Inšpirujte deti touto rozkošnou sadou s Disney princeznou Šípkovou Ruženkou a jej sovie kamarátkou k napínavému a kreatívnemu hraniu Skvelý darček pre deti a fanúšikov Šípkovej Ruženky od Disneyho. Stačí vybaliť kocky z krabice a hranie môže začať!
  • Aké vzrušenie vás čaká na večierku princezien (43173) od LEGO® | Disney? Deti môžu rozvíjať svoje schopnosti kreatívneho hrania, zatiaľ čo sa zvezú s Disney princeznou Šípkovou Ruženkou v jej kočiari, spoznajú jej sovie kamarátku a užijú si oslavu s tortou.
  • S touto slávnou princeznou sa môžete hrať buď samostatne, alebo v kombinácii s ostatnými sadami ako súčasť nových príbehov. Deti si môžu najprv pochutnať na torte so Šípkovou Ruženkou od Disneyho a sovou a potom naskočiť do kočiara a vyraziť za dobrodružstvom!
  • Túto sadu si zamiluje každý fanúšik filmu Šípková Ruženka štúdia Disney. Ružovo-biely kočiar, malý stôl a torta so sviečkou urobia radosť každému dieťaťu ako darček na Vianoce, narodeniny alebo akékoľvek iné príležitosti. Vhodné pre chlapcov a dievčatá vo veku od 5 rokov.
  • Malé, ale zábavné a pripravené na hranie. Táto vzrušujúca sada s kočiarom, ktorý meria cez 5 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 5 cm na šírku, sa vďaka svojej veľkosti ideálne hodí na kreatívne hranie a vymýšľanie originálnych príbehov.
  • Hodiny nekonečnej zábavy poháňanej detskou predstavivosťou! Hračky bez batérií deťom pomáhajú zdokonaľovať sa v nezávislom hraní aj v riešení problémov, a navyše im dávajú možnosť neustále prichádzať s novými, vlastnými príbehmi.
  • Otvorte škatuľu, zostavte model a pustite sa do hrania. Vďaka zrozumiteľnému návodu si deti s modelmi poradia raz dva, čo im poskytne radosť zo samostatného stavania a možnosť vychutnať si veľa zábavy.
  • Dajte deťom roztomilé postavy a scenáre, aby sa mohli hrať so sadami od LEGO® | Disney. Táto zábavná sada s princeznou Šípkovou Ruženkou ponúka začiatky príbehov, ale aj otvorené hranie, ktoré pomáha deťom s rozvojom kreativity a fantázie.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najvyššie odborové štandardy, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 62

Počet minifigúrok: 1 + figúrka sovy

Vek: 5+

Rok vydania: 2020

|lego41373

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Disney Princess
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.09 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.09 kg
Krajina původu: CN
Pohlavie: holky
Potřebuje balení: ne
Vek od: 5 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: