LEGO® Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane

Kód: LEGO31108
€116,70
Skladom v eshope (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia
Zbaľte si výbavu na táborenie, je čas na dovolenku! Zaháknite karavan za parádne retro auto a vyrazte do prírody na rodinnú dovolenku. Akonáhle nájdete to pravé miesto, utáborte sa a zájdite si chytiť rybu na večeru. Ja, pozrite na všetky tie roztomilé zvieratká... aha, fuj, to je skunk! A až dobrodružstvo so skunkom skončí, môžete karavan prestavať na obytnú dodávku alebo červenobiely maják. S touto skvelou sadou 3 v 1 bude aj v zime čas na letnú dovolenku!

Detailné informácie

Podrobný popis

Rodinná dovolenka v karavane od LEGO® Creator 3 v 1 (31108) sľubuje nespočet kreatívnych príbehov a hromadu zábavy.

Stavebnica prináša retro auto a karavan s kuchynkou, záchodom, odnímateľnou strechou a otváracou bočnou stranou.

Nechýba ani množstvo parádnych doplnkov a funkcií, vrátane 3 minifigúrok, ktoré naštartujú tvorivé hranie.

Táto stavebnica LEGO Creator 3 v 1 ponúka 3 rôzne staviteľské možnosti - a nespočet príbehov, ktoré s modelmi prežijete. Deti môžu postaviť retro auto s karavanom a potom ho prestavať na obytnú dodávku alebo prepracovaný maják. A ak zapoja svoju predstavivosť, môžu si postaviť čokoľvek, čo ich napadne.

Stavebnice LEGO Creator 3 v 1 dávajú deťom príležitosť stavať rôzne modely a nápadito sa s nimi hrať. Modely prinášajú nekonečné staviteľské a herné možnosti a zároveň prebúdzajú kreativitu v deťoch všetkých vekových kategórií. Tieto skvelé stavebnice predstavujú tiež ideálny darček k narodeninám alebo na Vianoce.

  • Stavebnica LEGO Creator 3 v 1 Rodinná dovolenka v karavane (31108) deti povzbudia ku kreatívnemu hraniu a ponúkne im 3 modely v jednom: rodinný karavan s retro autom, obytnú dodávku a maják. Stavanie a prestavovanie modelov prináša nekonečné herné možnosti!
  • Zábava číha na každom rohu! Deti môžu precvičiť svoju kreativitu a staviteľské schopnosti pri stavaní karavanu a auta a na prázdninách v obytnom karavane či na návšteve majáku.
  • Táto stavebnica LEGO® Creator 3 v 1 (31108) deťom prináša tri rôzne modely: rodinnú dovolenku v karavane, obytnú dodávka a maják. Sada ďalej ponúka 3 minifigúrky a 3 rôzne zvieratká z kociek pre ešte viac herných možností.
  • Skvelá stavebnica, ktorú si zamiluje každý fanúšik kreatívneho hrania a stavania. Do detailu prepracovaný karavan a retro auto, obytná dodávka a maják predstavujú skvelý vianočný či narodeninový darček pre všetkých chlapcov a dievčatá od 9 rokov.
  • Ste pripravení na dobrodružstvo? Do detailu prepracované retro auto s karavanom meria cez 13 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 12 cm na šírku – ideálna veľkosť pre ohromné dobrodružstvá!
  • Hodiny nekonečnej zábavy poháňanej detskou predstavivosťou! Hračky bez batérií deťom pomáhajú zdokonaľovať sa v nezávislom hraní aj v riešení problémov, a navyše im dávajú možnosť neustále prichádzať s novými vlastnými príbehmi.
  • Popadnite stavebnicu s celkom 3 modelmi a otvorte svet stavania a prestavovania. Vďaka jednoduchým návodom si deti s modelmi poradia raz dva a takmer okamžite sa môžu tešiť zo svojich výtvorov a užívať si nekonečnú porciu kreatívnej zábavy.
  • Dajte deťom možnosť rozvíjať staviteľské zručnosti pri hraní so stavebnicami LEGO® Creator 3 v 1. Táto parádna stavebnica pre deti na motívy rodinnej dovolenky prispieva k rozvoju predstavivosti a ponúka neprebernú škálu staviteľských možností.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky tie najvyššie štandardy tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.
  • LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, takže si môžete byť istí, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 766

Počet minifigúrok: 3

Vek: 9+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Creator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.34 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 1.335 kg
Krajina původu: HU
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 9 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: