LEGO® Creator 10271 Fiat 500

Kód: LEGO10271
€168,10
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia

Tento model (10271) Fiat 500 od LEGO Creator Expert je vernou replikou klasického automobilu. Teenageri a dospelí fanúšikovia ocenia náročný staviteľský zážitok, ktorý im ponúka tento model legendárneho vozidla Fiat 500F z konca 60. rokov. Rovnako sa im budú páčiť autentické detaily z LEGO kociek ako napríklad strešný nosič na batožinu s kufrom, prepracovaný interiér a otváracia strecha, dvere, kapota a zadné dvere.

Aby tento klasický model pôsobil naozaj talianskym dojmom, obsahuje aj skladací stojan so štetcom, paletou a malým obrazom, na ktorom je toto vozidlo namaľované pred slávnym Koloseom v Ríme.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento model (10271) Fiat 500 od LEGO Creator Expert je vernou replikou klasického automobilu.

Teenageri a dospelí fanúšikovia ocenia náročný staviteľský zážitok, ktorý im ponúka tento model legendárneho vozidla Fiat 500F z konca 60. rokov.

Rovnako sa im budú páčiť autentické detaily z LEGO kociek ako napríklad strešný nosič na batožinu s kufrom, prepracovaný interiér a otváracia strecha, dvere, kapota a zadné dvere. Aby tento klasický model pôsobil naozaj talianskym dojmom, obsahuje aj skladací stojan so štetcom, paletou a malým obrazom, na ktorom je toto vozidlo namaľované pred slávnym Koloseom v Ríme.

Stavebnice, s ktorými ožíva vášeň:
Sady od LEGO Creator Expert sú určené dospelým a dospievajúcim nadšencom. Rad Creator Expert ponúka pokročilé LEGO sady s modelmi klasických áut, autentickými budovami, púťovými atrakciami a ďalšími obľúbenými predmetmi. Otvára bránu do sveta nostalgie, fantázie, sebavyjadrenia, čírej radosti a prekvapenia. A deti sa s nimi občas hrajú!

  • Žite v duchu hesla „sladký život“ s pokročilým modelom vozidla Fiat 500 od LEGO® Creator Expert, ktorý oplýva talianskou eleganciou a detailmi z LEGO kociek. Teenageri a dospelí si pri jeho stavaní užijú veľa zábavy a hrdo si ho vystavia.
  • Tento model obsahuje strešný nosič na batožinu, kufor, prepracovaný interiér, motor, náhradné koleso a otváraciu strechu, dvere, kapotu a zadné dvere. Aby sada pôsobila dostatočne talianskym dojmom, obsahuje aj maľbu, na ktorej auto stojí pred Koloseom.
  • Táto pokročilá súprava je súčasťou úžasnej zbierky autentických LEGO® modelov áut a ďalších kultových predmetov, ktorá vám ponúka chvíľku odpočinku pri stavaní pôsobivých výstavných kúskov.
  • Skúsenejší dospievajúci a dospelí stavitelia budú mať radosť z tohto modelu vozidla Fiat 500 s 960 dielikmi. Môžete im ho dať k narodeninám, Vianociam alebo inej špeciálnej príležitosti.
  • Tento zostaviteľný model meria cez 11 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 11 cm na šírku. Vystavte si ho buď samostatne, alebo v rámci celej zbierky LEGO® sád – v oboch prípadoch zanechá hlboký dojem.
  • Zatiaľ čo modely áut fungujú na batérie, táto zberateľská položka si vystačí s predstavivosťou a kreativitou.
  • Priložený návod na stavanie vám pomôže napodobniť vzhľad a esenciu originálu. Okrem toho obsahuje zábavné fakty o skutočnom aute, histórii spoločnosti Fiat a rozhovor s LEGO® návrhárom tohto klasického modelu.
  • Stavebnice od LEGO® Creator Expert pre dospelých a tínedžerov obsahujú náročné modely vecí, ktoré ľudia milujú. Sú to napríklad klasické autá, autentické budovy, púťové atrakcie a oveľa viac.
  • Už od roku 1958 sú LEGO® kocky testované tak, aby spĺňali tie najvyššie odborové štandardy. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a umožňujú ľahké skladanie a rozoberanie.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, aby sme zaistili, že všetky pokročilé LEGO sady spĺňajú tie najvyššie globálne štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 960

Vek: 16+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Creator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: