LEGO Creator 10258 London Bus

Kód: LEGO10258
€215,90
Skladom v eshope (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

LEGO Creator 10258 Londýnsky autobus

Všetci na palubu londýnskeho autobusu!

Vzdaj hold klasickému dizajnu s týmto očarujúcim dvojposchodovým londýnskym autobusom s nepreberným množstvom autentických detailov, vrátane žiarivo červenej farby, panoramatického predného skla, špeciálne vyrobených klasických pneumatík, značenia cieľovej stanice a otvorenej zadnej plošiny s madlom, schránkou na lístky, hasiacim prístrojom ktoré vedie na hornú vyhliadkovú plošinu.

Model má otváraciu kapotu s motorom, detailne vypracovanú kabínu vodiča s posuvnými dverami a odnímateľnú strechu a hornú palubu pre lepší prístup k detailnému interiéru ako sú „opotrebované“ sedadlá a ďalšie autentické detaily, vrátane zabudnutého dáždnika, novín, prázdnej nápojovej plechovky a žuvačky. Obojstranné reklamné plagáty sú k dispozícii v podobe tlačených štítkov s reklamou z roku 1950 alebo reklamou z dnešného Londýna.

Tento model LEGO® Creator Expert bol navrhnutý tak, aby poskytoval náročný a zároveň obohacujúci stavebný zážitok s nádychom nostalgie a šarmu.

  • Londýnsky autobus je dodávaný s radom pôvodných detailov, vrátane veľkých okien, žiarivo červenej zaoblenej karosérie, panoramatického čelného skla, obojstranných reklamných plagátov v podobe tlačených štítkov, špeciálne vyrobených klasických pneumatík a značenia cieľovej stanice. Model je tiež vybavený otváracou kapotou s motorom, detailne vypracovanou kabínou vodiča s posuvnými dverami a odnímateľnou strechou a hornou palubou pre lepší prístup k detailnému interiéru.
  • Súčasťou detailov v interiéri sú „opotrebované“ sedadlá, otvorená zadná plošina s madlom, schránkou na lístky, hasiacim prístrojom a točitým schodiskom, ktoré vedie na hornú vyhliadkovú plošinu. Medzi ďalšími autentickými doplnkami nájdeš zabudnutý dáždnik, noviny, prázdnu nápojovú plechovku a žuvačku.
  • Vyber si svoje obľúbené desaťročie s miniatúrnymi obojstrannými reklamnými plagátmi s reklamou z roku 1950 alebo reklamou z dnešného Londýna.
  • Zložte strechu a hornú palubu pre lepší prístup k podrobnému interiéru.
  • Posunutím otvor dvere vodiča pre lepší prístup k detailnej kabíne s panoramatickým čelným sklom.
  • Zdvihni kapotu pre prístup k motoru.
  • Medzi špeciálnymi prvkami nájdeš pneumatiku so štandardnou vzorkou, ktorá je novinkou pre august 2017, červené oblúky a kocky 1x1x1 A2/3 so zvislými výstupkami.
  • Tento model obsahuje viac ako 1680 dielikov.
  • Tento model je veľkosťou prispôsobený na možné vystavenie napríklad na polici, spolu s ďalšími modelmi radu LEGO® Creator Expert Vozidla.
  • Meria cez 18 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 13 cm na šírku.

. Rad: LEGO Creator Expert

Počet dielikov 1686

Vek 16+

Novinka 2017

lego10258

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Creator
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: