LEGO® Classic 11009 Kocky a svetlá

Kód: LEGO11009
€34,90
Skladom predajňa (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Možnosti doručenia

12 zostaviteľných LEGO modelov – hrad, tvár, princezná, netopier, kohút, zloduch, pirátska loď, sova, duch, veterný mlyn, žralok a dinosaurus – a množstvo ďalších dielikov dávajú príležitosť zažiť úplne čokoľvek! A akonáhle sa do akcie vložia svetelné kocky, tieňové predstavenie nebude brať konca!

Detailné informácie

Podrobný popis

S touto LEGO® sadou si deti môžu užiť dvakrát toľko tvorivosti. Najskôr postavte parádne modely a potom si s pomocou svetelných kociek zahrajte tieňové divadlo!

Deti vo veku od 5 rokov s nadšením premenia svoje malé modely na parádne tieňové obrazy! A keď sa tiene začnú rýchlo pohybovať, zmenšovať a zväčšovať, nevyčerpateľná predstavivosť detí vykúzli nespočetné množstvo príbehov.

12 zostaviteľných LEGO modelov – hrad, tvár, princezná, netopier, kohút, zloduch, pirátska loď, sova, duch, veterný mlyn, žralok a dinosaurus – a množstvo ďalších dielikov dávajú príležitosť zažiť úplne čokoľvek! A akonáhle sa do akcie vložia svetelné kocky, tieňové predstavenie nebude brať konca!

Pri stavaní, hraní a tvorení si deti osvoja dôležité zručnosti! Stavebnice LEGO Classic vkladajú nápady a inšpiráciu do rúk malých staviteľov. Jednoduchý návod deťom umožní začať so zábavou ihneď a bez omeškania. Zatiaľ čo si deti budú užívať radosť z tvorenia, získajú zručnosti, ktoré sú kľúčom k budúcemu úspechu.

  • Ukážte deťom svet staviteľskej zábavy s týmito 12 malými modelmi a potom sledujte, ako s nimi vykúzli úžasné tieňové predstavenie! Dve svetelné kocky ponúkajú nekonečné herné možnosti.
  • 12 zostaviteľných LEGO® modelov – hrad, legrační tvár, princezná, netopier, kohút, zloduch, pirátska loď, sova, duch, veterný mlyn, žralok a dinosaurus – a navyše množstvo ďalších kociek, z ktorých si deti môžu postaviť svoje vlastné výtvory.
  • Deti sa postavia model, budú sa s ním hrať a potom s pomocou svetelných kociek rozohrajú nekonečne kreatívne a zábavné tieňové divadlo plné úžasných príbehov.
  • Táto stavebnica predstavuje skvelý vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre deti od 5 rokov, ktoré si stavanie s LEGO® kockami a prehrávanie príbehov v tieňovom divadle doslova zamilujú.
  • Tieňové divadlo meria cez 22 cm na výšku a môžu ho ľahko ovládať aj malé rúčky detí. Okrem 12 zostaviteľných modelov sada ponúka kocky navyše, aby si deti mohli stavať svoje vlastné výtvory.
  • Súčasťou sú batérie do svetelných kociek (2x LR41), takže deti môžu okamžite začať s premietaním tieňových príbehov. Stavanie z kociek však poháňa výhradne detská predstavivosť.
  • Je toto ideálny darček pre začiatočníckeho LEGO® staviteľa? Bez obáv! Vďaka jednoduchému návodu si deti ihneď začnú užívať. A ak sa návod nedopatrením stratí, môžete si ho stiahnuť zo stránky LEGO.com/buildinginstructions.
  • Stavebnice LEGO® Classic podnecujú k neobmedzenému hraniu s bláznivou zmesou kociek, dielikov, nápadov a inšpirácie. Podporiť deti v rozvíjaní kreativity ešte nikdy nebolo jednoduchšie a zábavnejšie!
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® stavebnice tie najvyššie štandardy tak, aby boli konzistentné, kompatibilné a umožňovali ľahké skladanie a rozoberanie.
  • Okrem vyhovenia najvyšším celosvetovým štandardom kvality a bezpečnosti testujeme LEGO® kocky aj u nás v LEGO Group, a tak ich stláčame, krútime, zahrievame, ohýbame, škrabeme a naťahujeme, aby ste si mohli byť istí, že sú pre vaše dieťa naozaj bezpečné.

Odporúčaný vek: 5+

Počet dielikov: 441

Uvedenie na trh: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO Classic
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Dĺžka: 24 cm
Počet ks v balení: 4
Šírka: 28 cm
Vek: 5+
Výška: 40 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: