LEGO® City 60264 Oceánska prieskumná ponorka

Kód: LEGO60264
€74,70
Momentálně nedostupné
Možnosti doručenia
Ponorte sa do najhlbších kútov mora s oceánskou prieskumnou ponorkou od LEGO® City. Pridajte sa k slávnej prieskumníčke Jessice Sharpeovej, ktorú môžete poznať z televízneho seriálu LEGO City, a ponorte sa s ponorkou do jaskyne plnej koralov. Zbierajte vzorky s pomocou prieskumných ramien ponorky a preskúmajte dno oceánu za použitia podvodného dronu. Páni! Svietiace čert! Odhaľte tajomstvo hlbín s touto úžasnou stavebnicou.

Detailné informácie

Podrobný popis

So sadou Oceánska prieskumná ponorka od LEGO City (60264), ktorej súčasťou je úžasná ponorka, podvodná droň a jaskyňa na morskom dne, deti prežijú vzrušujúce dobrodružstvo pri prieskume mora.

4 minifigúrky prieskumníkov, vrátane Jessicy Sharpe z obľúbeného televízneho seriálu LEGO City Adventures, svietiaceho ďasa a skrytého pokladu potom sľubujú úžasné príbehy a nekončiacu zábavu!

Stavebnica je dodávaná s jednoduchým návodom av rámci LEGO aplikácie s návodmi na stavanie pre chytré telefóny a tablety je k dispozícii interaktívny digitálny návod Instructions PLUS. S týmto interaktívnym návodom na stavanie s úžasnými nástrojmi približovania a otáčania sa malí LEGO stavitelia rýchlo stanú skutočnými majstrami.

LEGO City sú hrdým sponzorom objaviteľov a vedcov z radov National Geographic Explorers. Naše stavebnice na motívy oceánu otvárajú deťom dvere do vzrušujúceho sveta podmorského prieskumu a umožňujú im vychutnať si realistické scenáre s autentickými plavidlami, v zaujímavom prostredí a so zábavnými postavami.

  • Skvelá hračka pre všetky deti, ktoré milujú oceán a zvieratá. V sade LEGO® City Oceánska prieskumná ponorka (60263) nájdu malí prieskumníci všetko, čo potrebujú pre svoje nápadité dobrodružstvá v hlbinách morí.
  • Čo vás čaká v krabici? Model ponorky, podvodný dron a morské dno s koralmi, ak tomu navyše 4 minifigúrky, vrátane televíznej hviezdy LEGO® City Jessicy Sharpeovej a 2 potápačov s parádnym vybavením, a svietiaca figúrka ďasa.
  • Deti môžu kombinovať vozidlá a postavy z tejto sady s ostatnými originálnymi LEGO® súpravami pre ešte kreatívnejšie hranie alebo úžasné modely na vystavenie.
  • Stavebnica Oceánska prieskumná ponorka od LEGO® City predstavuje skvelý vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre deti vo veku od 5 rokov. Vyžaduje iba tie najzákladnejšie stavebné zručnosti.
  • Zostavená LEGO® ponorka meria cez 9 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 11 cm na šírku a podvodný dron meria cez 6 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
  • Batérie nie sú potrebné – vzrušujúcu ponorku bude pri prieskume oceánu poháňať predstavivosť detí!
  • Táto súprava pre deti ponúka zrozumiteľný tlačený návod a nástroj Instructions PLUS – digitálny návod na stavanie pre začínajúcich staviteľov. Instructions PLUS je k dostaniu v aplikácii s LEGO® návodmi na stavanie.
  • LEGO® City sú hrdým sponzorom objaviteľov a vedcov z radov National Geographic Explorers, ktorí pomáhajú budovať lepší svet pre nás všetkých. Stavebnice na motívy oceánu od LEGO City deťom otvárajú vzrušujúci svet podvodného prieskumu.
  • Sady na motívy oceánu od LEGO® City sú navrhnuté tak, aby spĺňali tie najvyššie odborové štandardy a kritériá. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a umožňujú ľahké skladanie a rozoberanie.
  • Všetky kocky a dieliky LEGO® City sú dôkladne testované, aby sa zaistilo, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 286

Počet minifigúrok: 4

Vek: 5+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.5 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 5 roků

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: