LEGO® City 60263 Oceánska mini ponorka

Kód: LEGO60263
€15,50
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Možnosti doručenia
Odkryte všetky tajomstvá hlbín s pomocou tejto skvelej oceánskej mini ponorky od LEGO® City. Otvorte okrúhly kokpit mini ponorky, nasadnite dovnútra a vyrazte k morskému dnu! Páni! Stará truhla s pokladom! Dostaňte sa k nej s pomocou vrtuľového plavidla a potom použite prieskumné ramená a získajte diamanty. Ale pozor! Okolo ponorky krúži žralok kladivoun! Máme za sebou ďalší napínavý deň oceánskeho prieskumníka LEGO City.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada LEGO® City Oceánska mini ponorka (60263) deťom umožní ponoriť sa do kreatívneho hrania.

Súčasťou stavebnice je ponorka s okrúhlym kokpitom a prieskumnými ramenami, pirátska truhla s drahokamami a parádna figúrka žraloka kladivú.

Malí prieskumníci v sade nájdu všetko, čo budú potrebovať, pre fantastické dobrodružstvo v hlbinách.

Táto sada pre deti vo veku od 4 rokov obsahuje jednoduchý návod v tlačenej podobe a špeciálnu kocku pre ľahký začiatok stavania, takže si aj tí najmenší stavitelia sami zvládnu postaviť svoje vlastné LEGO hračky. A vďaka bezplatnej aplikácii s LEGO návodmi na stavanie pre chytré telefóny a tablety majú deti prístup aj k návodu Instructions PLUS – jedná sa o interaktívny návod s nástrojmi na priblíženie a otáčanie, s ktorým si deti užijú pri stavaní LEGO sád ešte viac zábavy. legenio

LEGO City sú hrdým sponzorom objaviteľov a vedcov z radov National Geographic Explorers. Naše stavebnice na motívy oceánu zoznamujú deti s vzrušujúcim svetom podmorského prieskumu a umožňujú im vychutnať si realistické scenáre s autentickými plavidlami, v zaujímavom prostredí a so zábavnými postavami.

  • Stavebnica LEGO® City Oceánska mini ponorka (60263) predstavuje ideálny darček pre deti od 4 rokov a je navrhnutá tak, aby podporovala kreatívne a nezávislé hranie príbehov, pri ktorom si deti vyskúšajú množstvo rôznych rolí.
  • Čo vás čaká v krabici? Parádna prieskumná ponorka, prostredie morského dna s pirátskou truhlou s drahokamami, minifigúrka pilota a figúrka žraloka kladivouna. V sade nájdete všetko vybavenie, ktoré budú malí prieskumníci potrebovať pod morskou hladinou.
  • Deti si zamilujú ponorku s otváracím okrúhlym kokpitom, rotujúcou vrtuľou a polohovateľnými prieskumnými ramenami. Truhla s pokladom je dodávaná s dielikmi drahokamov a žralok kladivák má otváracie čeľuste.
  • LEGO® stavebnice pre deti vo veku od 4 rokov predstavujú zábavný spôsob, ako sa vaše ratolesti môžu naučiť stavať s LEGO kockami. Prostredníctvom špeciálnych kociek pre ľahký začiatok stavania a jednoduchých tlačených pokynov pomáhajú deťom postupne získavať sebavedomie a cenné zručnosti.
  • Zostavená ponorka (s vysunutým ramenom) meria cez 6 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. A do kokpitu sa pohodlne zmestí minifigúrka pilota!
  • Batérie nie sú potrebné – táto oceánska mini ponorka je poháňaná predstavivosťou detí, takže zábave a prieskumu nič nebude stáť v ceste!
  • Táto sada 4+ ponúka tlačený návod aj digitálny nástroj Instructions PLUS – interaktívny návod na stavanie, ktorý pomôže začínajúcim staviteľom stať sa skutočnými majstrami! Instructions PLUS je k dostaniu v aplikácii s LEGO® návodmi na stavanie.
  • LEGO® City sú hrdým sponzorom objaviteľov a vedcov z radov National Geographic Explorers, ktorí pomáhajú budovať lepší svet pre nás všetkých. Stavebnice na motívy oceánu od LEGO City deťom otvárajú vzrušujúci svet podvodného prieskumu.
  • Sady na motívy oceánu od LEGO® City sú navrhnuté tak, aby spĺňali tie najvyššie odborové štandardy a kritériá. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a umožňujú ľahké skladanie a rozoberanie.
  • Všetky kocky a dieliky LEGO® City sú dôkladne testované, aby sa zaistilo, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne štandardy týkajúce sa bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 41

Počet minifigúrok: 1

Vek: 4+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.12 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.12 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 4 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: