LEGO® City 60261 Hlavné letisko

Kód: LEGO60261
€122
Skladom v eshope (>2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Možnosti doručenia
Užite si atmosféru dovolenky so sadou LEGO® City Hlavné letisko! Do ktorej krajiny sa vydáte? Nezabudnite doma letenku! Dajte si niečo na zub pri stánku s jedlom a pitím. Potom odbavte svoju batožinu a zamierte k bráne. Ešte než nastúpite, môžete sledovať, ako zamestnanci letiska nakladajú batožinu do lietadla. Teraz sa pohodlne usaďte, uvoľnite sa a pripravte sa na štart.

Detailné informácie

Podrobný popis

Deti si sadu LEGO City Hlavné letisko (60261) doslova zamilujú a vydajú sa na nespočetné množstvo výletov po svete.

Nechýba do detailu prepracovaná budova terminálu, palivový tanker a batožinový vozík.

Samozrejmosťou je potom úžasný model dopravného lietadla, do ktorého je možné usadiť pilota a cestujúcich! Zohraný pozemný personál potom poskytne množstvo príležitostí na prehrávanie parádnych príbehov o cestovaní a práci na letisku.

Táto sada pre deti vo veku 4 a viac rokov obsahuje jednoduchý tlačený návod na stavanie a špeciálnu kocku pre ľahký začiatok, ktorá deťom umožní pocítiť hrdosť pri zostavovaní vlastných LEGO modelov. A vďaka bezplatnej aplikácii s LEGO návodmi na stavanie pre chytré telefóny a tablety získajú deti prístup aj k návodu Instructions PLUS. Jedná sa o interaktívny návod s úžasnými nástrojmi na priblíženie a otáčanie, s ktorým si deti užijú pri stavaní LEGO sád ešte viac zábavy. legenio

Stavebnica na motívy letiska od LEGO City prináša úžasný staviteľský zážitok a množstvo herných možností s autentickými vozidlami, prepracovanými doplnkami a zábavnými postavami, ktoré budú inšpiráciou pre nejeden kreatívny príbeh.

  • Model letiska predstavuje parádny úvod do vzrušujúceho sveta LEGO® City. Skvele sa hodí pre deti vo veku 4 a viac rokov a je navrhnutá tak, aby podnecovala kreatívne, nezávislé hranie na základe scenárov zo skutočného života.
  • Čo vás čaká v krabici? V sade nájdete dopravné lietadlo, prepracovaný letiskový terminál, palivový tanker a batožinový vozík, a navyše aj minifigúrky pilota, 2 zamestnancov a 3 cestujúcich. Stačí pridať štipku predstavivosti a zábava nikdy nekončí!
  • Model letiska, ktorý vás poteší budovou terminálu, miestom na odbavenie, dopravným lietadlom s priestorom pre pilota a 3 minifigúrky cestujúcich, palivovým tankerom a batožinovým vozíkom - skvelý darček pre deti, ktoré milujú kreatívne hranie.
  • Stavebnice Hlavné letisko (60261) od LEGO® City predstavuje skvelý vianočný, narodeninový alebo akýkoľvek iný darček pre deti vo veku od 4 rokov a pre všetkých milovníkov modelov vozidiel a lietadiel. Vyžaduje iba základné stavebné zručnosti.
  • Zostavený model letiska od LEGO® City meria cez 16 cm na výšku, 24 cm na šírku a 9 cm do hĺbky a model lietadla meria cez 10 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 20 cm na šírku.
  • Vyžaduje táto sada batérie? Nie túto stavebnicu poháňa veľká predstavivosť malých detí. Stačí otvoriť sáčky s kockami a hranie môže začať!
  • V krabici nájdete návod na zostavenie tohto modelu pre deti od 4 rokov. Alebo si môžete stiahnuť návod Instruction PLUS. Ten je k dostaniu v bezplatnej aplikácii s LEGO® návodmi na stavanie a ponúka nástroje na priblíženie a otáčanie modelu, vďaka ktorým sa deti stanú majstrami staviteľmi.
  • Odštartujte zábavu a vzrušenie so sadami na motívy letiska od LEGO® City, ktoré obsahujú prepracované budovy, parádne vozidlá a zábavné postavy inšpirujúce k otvorenému, kreatívnemu hraniu. Navyše pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebavedomie.
  • Všetky stavebnice LEGO® City spĺňajú tie najvyššie odborové štandardy a zároveň naše kritériá kvality, aby sme zaistili, že LEGO kocky a dieliky sú konzistentné, kompatibilné a dajú sa kedykoľvek ľahko spájať a rozpájať.
  • LEGO® kocky a dieliky púšťame na zem, zahrievame, drvíme, krútime a analyzujeme, takže si môžete byť istí, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najvyššie štandardy bezpečnosti a kvality.

Počet dielikov: 286

Počet minifigúrok: 6

Vek: 4+

Rok vydania: 2020

Dodatočné parametre

Kategória: LEGO City
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.81 kg
Balení: krabice
Baterie součástí balení: ne
Hmotnosť: 0.81 kg
Krajina původu: CZ
Pohlavie: kluci
Potřebuje balení: ne
Vek od: 4 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: